Skocz do zawartości

Wyścig: "Szare korzenie pięknych kwiatów"


Rekomendowane odpowiedzi

Temat jest cytatem z Fidlera i jego "Dywizjonu 303".

 

Wielu z nas zapewne nie raz widziało wyścigi F1. Wielu z nas podziwiało te wspaniałe bolidy i ich odważnych kierowców. Zapewne niektórzy zachwycali się wspaniałymi zwycięstwami Schumachera. Nikt jednak nie pamięta o tych, którzy przygotowali piękny czerwony bolid, o tych, którzy go serwisują podczas wyścigów. A przecież i oni są ważni. Bez ich ciężkiej pracy żaden bolid by nie jeździł, a Schumacher nie dojechał nawet do mety. To oni - Mechanicy.

 

Koncept narodził się w mojej głowie dziś rano. Właśnie modeluję bolid. Życzcie szczęścia.

 

[Ponirzej pojawiać się będą aktualne renderki. Zapraszam do komentowania]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Obiecany render. Wiem że narazie przypomina bardziej jakiś futurystyczny pojazd niż bolid F1, ale z czasem... Referki, które widać są referkam bolidu Ferrari z 2001 roku. Jednak urzywam ich jedynie do zachowania kształtu i areodynamiki. Detale będą inne i malowanie równierz (autorskie i nawiązujące do "Istot z piekła rodem [nie wygrały jako model to chociarz jako texturkę je wstawie :D ]).

Uwagi mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche organicznie ten model wyglada, staraj sie dokladnie chamferowac, a miejsca gdzie powstaja zgrubienia wyrownac z bliska [tj. przysun we viewporcie], i daj jasne tlo [render->environment] wtedy bedzie czytelniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy: Co do jesnego tła to spoko. Co do modelu to jeszcze dużo się zmieni. Te referki, które widać słurzą jedynie do zachowania proporcji. Bolid będzie nieistniejącym konceptem. Wiele się jeszcze w nim zmieni. Twoje uwagi zastosuję, ale raczej dopiero kedy się w detale zacznę bawić.

 

[Edit]: Zawsze sądziłem że bolidy F1 jeżdż na slikach, ale myliłem się. Jak ktoś wie skąd mogę wziąść referki takich opon to byłbym wdzięczny. A teraz wracam do szukania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności