Skocz do zawartości

Zapomniane miejsca: "Pracownia rzeźbiarza"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam postanowilem wystartowac w bitwie po raz pierwszy,narazie nie mam czasu na zrobienie czegokolwiek, bo sejse i te sprawy, ale temat postanowilem sobie zaklepac zeby mi go nikt nie zwedzil:)A wiec ma byc to obraz pokazujacy stara zapomniana pracownie rzezbiarska, a w niej 2 niedokonczone rzezby malych dzieci.Sa to dzieci rzezbiarza, nie potrafil on dokonczyc dziela, poniewaz smutek po ich stracie byl zbyt duzy. Tak to mniej wiecej ma sie przedstawiac.A wiec zycze wszystkim powodzenie i wytrwalosci!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ok,jest czas,więć zabieram się do roboty.Oto rzeźba pierwszego dziecka,jeszcze nie wykonczona,materialki zrobion tylko na potrzebe tego renderka testowego.Miałem go jeszcze nie dawać,ale w końcu takie zasady bitwy,więc daje go żeby nikt nie mówił,żę się obijam.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na rzezbe niedokonczona ta jest calkiem dokonczona ;)

 

nie wspoinam o calkiem mocnym wcieciu i detalach, ale kolesiowi chcialo sie ja szlifowac!!! zero sladow narzedzia etc.

 

ale moze sie czepiam... ;)

 

 

pozdr

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kosci to wcale nie jest jedna :) To mial byc fragment odstajecej bluzki,ale wlasnie ciezko mi wyznaczyc kiedy mam skonczyc modeling,bo maja to byc nie dokonczone rzezby:) Ale jak zrobie bardzo niedokonczone to pomysli kazdy ze lepiej nie potrafie modelowac.

KRU:wiesz to bardzo zdolny rzeźbiarz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ,że powinieneś najpierw zrobić jakiś koncept , następnie szkicową formę sceny z oświetleniem i dopiero brać się za detale .

Proponuję byś na razie zostawił ZB , wrzucił tu jakiś szkic czy zarys scenki z maxa .

Powinieneś także zastanowić się czy nie łatwiej przedstawić nieskończoną rzeźbę całej postaci niż gdy jest to samo popiersie. ( głowa i np ręka a reszta to surowy kamień )

 

Co do zamieszczonych screenów z ZB- twarz jest ok , ale oddziel ją bardziej od włosów (draw w trybie pinch lub nudge ) . Same włosy mógłbyś bardziej dopracować ( zobacz rzymskie i greckie posągi) . No i możesz śmignąć całkiem ładną fakturę kamienia w ZB , fajnie postarzyć itp.

 

Moja rada - zrób główne elementy sceny w ZB w formie szkicowej ( np 2 poziom zagęszczenia siatki ) i wrzuć do maxa , pokombinuj z kompozycja i światłem ,poczekaj na opinie forumowiczy, a detale zostaw na koniec.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale model czajnika jest moim pomysłem,mam concepty,blue printy i co tam sobie jeszcze zyczycie :) Wiec kazdy inny czajnik jest tylko tania podroba!!

 

 

Czarno biale raczej nie bedzie,tak sie jakos zrobilo:) Ale moze to klimacik bedzie lepszy,hmmm......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności