Skocz do zawartości

Zapomniane miejsca: "Lost western city"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam ziomka z Katowic :) nooooo nareszcie ruszyłeś mychą :)

Mam nadzieję że rozruszasz swój projekt, jak na razie bardzo fajnie. Podoba mi się ten wagonik . Ciekawe jak Ci pójdzie z ciufcią :) .... bo chyba dasz ciufcię ??? fajnie by było . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza próba teksturowania lokomotywy.Modelowanie "loko"uwazam za zakonczone.Wiecej szczegółow nie potrzebuje. Doloże kawałek szmaty jako flage "Południa"i ew jakies oznaczenia .Natomiast nie jestem przekonany do tekstury.Jest inna niz wagon i to mnie troche razi.Chociaz nie bedą stały na jednym torze. Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietna textutra ale brakuje jej charakteru i wyrazistosci,,, troszeczke za mdla, sprobuje jak napisal Master Kiełbaster uzyc bumpa albo displace, nie wiem z jakiego metalu robilo sie kiedys lokomotywy i w jaki kolor korodowal ale ja bym bardziej w czerwien poszedl: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare parowozy chyba też malowano, a twoja tekstura nie przypomina farby (cała chyba z niego z wiekiem nie zeszła) ani gołego metalu. Uważam że jest zbyt żółta, może to przez oświetlenie ale nawet w słońcu taka lokomotywa powinna chyba bardziej iść w granat, szarość i czern, a rdza w czerwonawe brązy. Zrobiłeś świetny model szkoda go ubierać w niedopracowaną teksture. Popracuj nad tym i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

update .teksturowania.Zmieniłem trochę kolorystyke,Chyba jest lepiej,co.narazie zostawiam ja taka jaka jest .zabieram sie za dalsza prace.W moim załozeniu modele nie maja byc kompletną ruina.Ale prosze o dalsze uwagi,bo są trafne i b.pomocne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie bardzo podoba, ale skoro chcesz uwagi to prosze bardzo.

moim zdaniem brakuje jakiegos brudu od dolu, szczegolnie na elemencie z przodu, mozna by tez dac troche jasnego ptasiego brudu od gory.

nie znam sie na ciufciach, ale czy nie powinno byc wiecej czarnych czesci (naolejonych)?

twoje wyglada co prawda zardzewiale i stare, ale czysciutkie. chociaz nie wiem dokladnie jaka bedzie scena, wiec byc moze tak ma byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mam do niej sentyment ciagle chcę ją ulepszac,ale to definitywny koniec:)

dodałem kilka subtelności takich jak: dołozylem nową teksturę kotła,dodalem flage i tabliczke "alabama"":)poprawiłem teksturowanie i troche ją" naoliwiłem "tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciufcia rewelka ale niektóre elementy zbyt mocno się błyszczą jakby były przepolerowane,jeżeli ma wyglądać na starą to powinieneś to raczej poprawić,miejsca te powinny byc matowe,ciufcia zjeździła prawie cały dziki zachód więc jej poszycie jest mocno podniszczone zapiaszczone i matowe :) połyskowi mówimy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoMic- niestety nie jestem jego szczesliwym posiadaczem:( ale bardzo by mi był pomocny ;) (jest jakas trialowa wersja pod 6) zwłaszcza w mojej "wizji westernu". Używam win painta :))

Kozioo- lokomotywy były z bardzo grubej stali i nie mozna tak sobie wgniesc kotła :)zwłaszcza strzałą Apacza-to dowcip

poza tym sam juz nie wiem co robić,chyba polegnę w tej bitwie i zrobię sobie obok pociagu mogiłkę z napisem:

"Tu leży szeryf TomeG,- co na texturach poległ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty tu tomku nie marudz tylko zaczynaj nastepny element sceny. ty tu takie biadolenie urzadzasz zeby uslyszec ze tekstury sa fajne, bo wiesz ze sa, tylko chcesz sie podbudowac opinia innych, ale nie ze mna. rob nastepny objekt i cicho siedz, i zadnych mogil nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób mogiłe na 1 planie ! jak najbardziej :) (już Ci zresztą o tym mówiłem) taką przysypaną kamieniami i przykrytą potarganą flagą Południowców a na krzyżu wbitym w ziemię starą furażerkę i jakiś napis. A textury są tak cieńkie że nawet nie będę się wypowiadał ;) (żart to byl , jakby co )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki updat(cik)e :tak dla proby dodałem pierwsze zabudowania. tekstury domkow sa nie skonczone i zle zamapowane- chodzi tylko o wstepna kolorystyke. loko nie ma tylnych koło z drugiej strony -to tylko oszczednosci "materialu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności