Skocz do zawartości

Living death: istota


pazzi

Rekomendowane odpowiedzi

chciałabym wymodelować przy Waszym boku \"istotę\", która rodzi się w mojej głowie... zaczynam dosyć późno... proszę jednak o krytyczne uwagi bo wchodzę w to by skorzystać z Waszych umiejętności, Drodzy Wojownicy.

 

Zamieszczam mój pierwszy szkic, który jeszcze wiele nie wyjaśnia. Szczegóły będę rysowała w trakcie pracy... nie chcę teraz poświęcać całej uwagi skrupulatnemu rysunkowi, do którego potem chętnie będziecie się odwoływać:]

W każdym bądź razie będzie to postać mająca cechy kobiety, trola,.................. ale to co \"siedzi\" w jej wnętrzu zabija prawdę..., staje się martwa...... ale oddycha

 

[jupi]w końcu jestem z Wami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 186
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

idę spać....

za kilka godzin zamieszczę moją głowę, którą modeluję już od wczoraj.

może ktoś coś skomentuje na etapie, na którym będę się cofała.......(?)

[ziewa][killer] zasnę? ....chyba myśl o tym że nie dostanę pomocy: jak zrobić grymas na twarzy?, pozwoli mi dziś zasnąć, boowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, to będzie dobry trol ale cierpiący dlatego będzie miała brzydkie ciało a twarz pozostanie blada i delikatna...

Będzie miała ciało opasane cierniami (jeszcze nie wiem jak to zrobię:))

 

i z boku wedle życzenia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooom... calkiem ladnie... :)

 

tylko mi na przyklad troszeczke nie pasi ta kanciasta (szpiczasta) broda... ale ogolnie zapowiada sie fajnie

 

aha, i jeszcze jedno - czy jest Ci wygodnie pracowac na siatce podzielonej na trojkaty? ja bym chyba oczoplasu dostal... :o

 

pozdroofki

czekam na update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pazzi - chodzi mi o to, ze jak pracujesz na EditableMesh, to latwiej sie polapac w siatce, jesli siatka sklada sie z 4-katow, poza tym MeshSmooth nie robi wtedy zadnych jaj... zreszta moja pierwsza twarz (snowboarder) tez byla robiona wedlug Joanny D\'Arc i tam zadnych trojkatow nie bylo... nie wiem, moze to kwestia ustawien MAXTreme (tam w opcjach cos jest o trojkatach), o ile oczywiscie uzywasz tych sterownikow...

 

pozdroofki i powodzenia

 

p.s. ten drugi screen to tez stopa? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, sama nie wiem co to za dziura pod uchem. Wieczorem zajrzę w scenę to odpowiem a zauważyłam ją po wyrenderowaniu głowy z boku, o którą prosiłeś. pozdrawiam....

 

boms, no niestety nie używam jeszcze tych sterowników ale już zaprosiłam technicznego aby mi pomógł z tym MAXTreme.... nie wiem co z tego będzie....teraz to nawet nie za bardzo wiem jak można zamienić na trójkąty...

modeluję stopkę i robię to w ten sam sposób a co z tego wyjdzie to za chwilę...(jeszcze kilka godzin pewnie)[mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawie to wszystko się zapowiada... trzymam kciuki! w ogole ten elf wyglada b. tajemniczo... i bardzo chcialbym zobaczyc ostateczna postac! zajze tu za kilka godzinek i CHCE WIDZIEC NASTEPNE RENDERY notojoł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huh! chyba wiem, w czym tkwi problem!

 

jakbys mi mogla przeslac rzut z GORY z viewport\'a (bez meshsmooth\'a) na stope, to narysuje Ci mniej wiecej, o co chodzi... :)

 

chyba, ze wystarczy, jak wyjasnie: otoz pierwszy najwiekszy wielokat (patrzac z gory), z ktorego wyrastaja palce, ma za duzo katow - musisz go podzielic CUT\'em na kilka czworokatow (albo pobawic sie na krawedziach - Visible/Invisible). Inaczej MeshSmooth dostaje krecka..

 

pozdroofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooom, troszke dziwnie, bo wszystkie wiazki sa z JEDNEGO wierzcholka... a sprobuj polowe wiazek poprowadzic z drugiego wierzcholka (jak sie nie da Visible, to bedziesz musiala CUT\'em)... i jeszzce jedna WAZNA sprawa - w tej chwili ten fragment stopy jest podzielony na trojkaty, prawda? (nie widac za dobrze) no to teraz, zaznacz co droga krawedz i zrob ja Invisible tak, zeby powstaly Ci CZWOROKATY (a dokladniej jakies deltoidalne czworokatne ksztalty)...

 

pozdro

 

p.s. w razie czego mozesz sie ze mna skontaktowac przez GG (2848356)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności