Skocz do zawartości

Zapomniane miejsca: "Armageddon"


Gość ozo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Razem z Valeo, postanowilismy wziąć udzial w bitwie. Jest to nasza pierwsza bitwa. Mam nadzieje ze podołamy zadaniu. Nasza praca bedzie przedstawiac, zniszczone miasto z perspektywy wyschniętego oceanu. Koncept dosyc niezdarnie przedstawia naszą wizję, jednak mniejwiecej widac o co chodzi. Postaramy sie robic update tak czesto jak to tylko mozliwe. Zapraszamy do ocen i do komentarzy. Napewno wiele nam dadzą, a ze nie jestesmy uczuleni na krytykę, wiec pozwalamy sobe pomagać przedewszystkim w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mówiąc szczerze nie jestem szczególnym fanem fallouta, jednakże ta tematyka wyjątkowo przypadła mi do gustu.

 

Co do sędziego dreda :), to faktycznie były tam takie mury, jednak tutaj jest to ściana skalna, która niegdys byla zalana przez ocean. Powodem cofnięcia sie oceanu na tak ogromną skalę, miały by byc katastrofalne zmiany klimatu. Zmiana magnetyczna ziemi, epoka lodowcowa, tajfuny, tsunami, katastrofy. Powodów moze byc wiele, jednakze cokolwiek by sie nie stalo, ostatecznie wygląda to nieciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy prace nad projektem, oto wizja bryly tego co chcemy zrobic, może zmienic sie horyzontalnosc renderu, ale to jeszcze zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze taka panorama jest wlasnie tą która pasuje do tej sceny. Można sie zabierać za modele. Ja robie skałę na pierwszym planie, a Valeo ściane skalną na drugim planie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności