Skocz do zawartości

Wyścig: "Cztery Koła i Blacha"


Rekomendowane odpowiedzi

Heja All zabieram sie za Bitwe. Jest to moja pierwsza Bitwa i nie licze na zadne Kokosy ale moze czegos sie naucze ??. Moim Planem jest Zrobienie moze znowy Acury RSX S-Type (Chociaz jeszcze nie wiem wyjdzie w praniu ).

ALe co by nie mowic projekt BEdzie czekajcie a sie okaze. POzdro Dal ALL Odwiedzajcie mnei czasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Sam poczatek i juz problem :( podejzewam ze latwy do rozwiazania ale nie zabardzo wiem jak go rozwiazac. Mianowicie jak Zmienic jakosc wyswietlanych Textur na Widokach bo mam strasznom Pikseloze a jak wyrenderuje to wszystko ladnie i wogule. Moze te pytanie sie kiedys pojawilo ale za czesto nie wchodzilem na forum. Jak by ktos wiedzial co z tym zrobic to porsil bym o Helpa

 

PS. Co do wypowiedzi Sikham. Samochod bedzie najwazniejsza czescia sceny albo prawie najwazniejsza i oczywiscie zrobie mu otoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikham Thx za Te Blue Print-y Coprawda nie skorzystam teraz z nich bo juz zaczolem Mclarena ale w niedalekiej przyszlosci kto wie ??.

A co do koncepcji mam jedna moze nawet orginalna nie wiem sie zobaczy wymyslilem se stojaceo Mclarena w Zapomnianym miejscu np. na Klifie na pustyni cos takiego czy w jakims lesie z kawalkiem pradawnej drogi :P

 

PS. Sory za bledy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności