Skocz do zawartości

Zapomniane miejsca: "Stary, opuszczony szpital"


Rekomendowane odpowiedzi

"Z przyjemnoscia przedstawiam pierwsze WIPy z powstajacej sceny.Scena w zamierzeniu ma przedstawiac lokacje z jakiegos blizej nie okreslonego opuszczonego szpitala. Praca w duecie MJ/PLAIN. Mamy zamiar pobawic sie troche teksturami i oswietleniem. Zobaczymy co z tego wyjdzie :) Pozdrawiam uczestnikow i powodzenia. Mam nadzieje ze po weekendzie nastepne updaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie wiem na co tyle tych poly :/. Ja zrobiłem o wiele bardziej oszczędny wózek i naprawdę gorzej nie wygląda :/. obrazek poniżej jeśli chcesz to go usunę... wózek zajmuje ok. 30 000 tys. poly jednak ma troszkę więcej szczegułów i to dlatego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety zgadzam się z Maxem.. 90% poly na oparciu jest po prostu niepotrzebne, bo oprócz zbędnego podziału siatki to nic nie wnoszą do kształtu bryły :) Pomijam to, że jeszcze kołom brakuje bieżnika :)

 

Prosty model = prosta siatka ;)

 

Dodaj do tej ilości kolejne elementy sceny... i pomnóż przez czas renderu ;)

Trochę to bez sensu co napisałem, bo nie wiem co będzie wynikiem tego równania ;)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musicie dawac msmootha x3 na ten wozek , i tak nie bedzie widac ;)

Przyczepilbym sie do textury a raczej do jej dowolonosci. Nie wyobrazam sobie jak moglyby powstac takie zabrudzenia i z czego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, przyznam się że jak spojrzałem na wózek to pomyślałem że ktoś miał fajny pomysł na wyścig. Świetnie zrobiony. Brudu bym się nie czepiał- równie dobrze mógł powstać z wody kapiącej z sufitu, grzyba na ścianie czy pacjentów gryzących z nudów metalowe rurki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baton wozeczek nie ma juz smootha na x3 :) poprostu sitaka ktora znajduje sie obok jest z tej wersji niezoptymalizowanej ktora miala 32 000 poly teraz ma 12-13 tys :) siateczke wozka dorzucimy jeszcze. Pozdrawiam i dzieki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności