Skocz do zawartości

Dragon Warrior


Scatmax

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim!

Trzy tygodnie moj komputer sie kurowal w serwisie ale od jakiegos tygodnia mam go spowrotem i moglem wziasc sie za jakis projekt no i wziolem:) a ze zauwazylem ze w WIP\'ie pojawilo sie duzo smokow wiec moj wybor padl no wojownika ktory jest ich pogromca:D.W tej pracy zalezalo mi bardziej na modelu dobrym riggu oswietleniu i renderze.Wszystkie tekstury sa proceduralne.Niedlugo rzuce troche screenow bo na razie mi sie nie chce:).

A oto On:

dragon.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki Pablo.

A tutaj macie screeny(osobiscie to uwielbiam jak ktos daje zrzuty z ekranu bo fajnie tak sobie popatrzec jak czyjas scena wyglada jak pracuje albo schemat colorow maxa:) wiec tez tak daje.):

 

sc1.jpg

sc2.jpg

sc3.jpg

 

A tutaj stare testy riggu robione na szybko.

 

test1.jpg

test2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za c&c ale szkoda ze tylko od dwoch osob:(.Aha a co do tych gorek o ktorych wspomnial Pablo to w zalozeniu mial to byc czlowiek typu \"same miesnie -\"0\" tluszczu\";).Wiem troche w niektorych miejscach przesadzilem z tym i to jest efekt.Aha zapomnialem najwazniejszego :)te goreczki to niby zebra:).Chcialem to po prost uwidocznic mocno.Aha a wlosow niema bo to nie jest barbazynca tylko taki hmm... nie wieem jak wytlumaczyc taki lysy wojownik moze pochodzacy od jakichs kaplanow dlatego na lyso:) a dobra mniejsza z tym;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mala?[hmmm] nie kozystalem z zadnych referencji ani podobnych pomocy anatomicznych a na dodatek nie zalezalo mi na dokladnym odwzorowaniu anatomi wiec moze i za mala.

\"....a poza tym to ma być pogromca smoków\"-No i jest jak juz wspominalem to nie jest zaden napakowany barbazynca to jeden z takich wiesz pakerow ale nie o bicepsie 50cm;) ale koles z jajami:D odwzany opanowany itd. nie taki co sie rzuci odrazu[killer] ale pierw pomysli [nauka] wlasnie dlatego napisalem wczesniej ze to moze jakis uczen kaplanow albo czarnoksieznika[wow].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by robczan

jaki masz komputer ???

Krotko mowiac syf:)(oprocz monitora no i ramu tez nawet)Celeron 333Mhz/512 RAM/Riva TNT 16 Mb/a monitorek NEC MultiSync FE700+ 17\" napisalem tez monitor bo w koncu on ma tez wplyw na prace-im wiekszy tym wiekszy komfort pracy:).Aha zapomnialem o dysku 1HDD 8.4 GB 2HDD w kieszeni 3 GB i jeszcze w szafce;) 1 GB ale on nie ma znaczenia:).JAk widac nie ma sie czym chwalic:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doskonale, naprawde swietne tylko jedna rzecz mnie zastanawia...nie znam sie na anatomii raczej ale jakos za duze i w ogole nie pasuje to takie...hmm...wgniecenie na srodku torsu

i naprawde podziwiam nerwy do pracy przy takiej siatce na takim sprzecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności