Skocz do zawartości

BITWA - Pojazd 3D: Ford GT90


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich :)

 

podjelismy z Wiktorem decyzje ze urzadzimy sobie mala bitewke a jej tematem bedzie to superauto:

 

1997%20Ford%20GT90.jpg

 

zapraszamy wszystkich chetnych do przylaczenia sie ;) nie ma zadnych ograniczen, nakazow, zakazow, ot taka sobie bitewka zeby nie bylo nudno.

 

ciezko znalezc blueprinty do tego auta wiec zamieszczam jedyne jakie ja odkopalem:

 

FORD GT90 BLUEPRINT

(aby pobrac plik kliknij na "FordGT90.rar")

 

pozdrawiam!

 

kome ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No no! :) Widzę, że się wziąłeś ostro do roboty... Muszę skorzystać z twoich blueprint'ów bo są lepsze od tch co ja posiadam ;) Jak na razie to ja nie ruszę dalej z pracką bo normalnie nauka non-stop :( Ale i tak Cię dogonie!!! ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem chwilke czasu i przerobiłem troszke nadkole bo jakoś (chyba z przemęczenia) nie zauważyłem tego małego "uskoku" od wewnętrznej strony... :( Ale teraz jest wszystko pod kontrolą :)

 

Staram się wykorzystać każdą wolną chwilę żeby coś zrobić, bo mnie jeszcze zbesztacie i powiecie, że jakiś nierób jestem albo leniwy ;>

KOME pokaż siatkę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slim_sandman na google jest wystarczajoca duzo ;) fajnie ze ktos chce sie przylaczyc

 

Wiktor - po niedzieli napewno mnie przegonisz, bez ramu ciezko mi bedzie sie posuwac do przodu ;)

 

no dobra powoli robie karoserie.. ;)

gt90%20-%20003.jpg

 

a tu siatka (jak zwykle burdel):

 

gt90%20wire.jpg

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ;)

 

k.. mac nie nawidze szyb! i to jeszcze takich wielkich.. ale jakos dalem rade. chyba ostatni up na dzisiaj. i tak wydaje mi sie ze duzo zrobilem ;)

 

co jest, czyzbym sam bral udzial w bitwie? :P nie opierdzielac sie i nie mowie tego tylko do polymaniakow ale tagze do rhinowcow ;) chetnie obejzal bym ten model z rhinocerosa ;)

 

gt90%20-%20004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kome :). Przystopuj troche, bo juz widze, ze zrobiles prawie 50% karoserii, a Wiktor zaledwie 25% ;). Jak narazie idzie wam bardzo dobrze, a moje zdanie na temat tego modelu juz znasz :). Pzdr i bierzmy sie do walki (moze tez powalcze ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie slim ze sie przylanczasz ;) wrzucaj cos koniecznie

 

ok no to jezeli chodzi o karoserie to jest wiecej niz nie ma ;)

 

gt90%20-%20005.jpg

 

dosc trudne to zaglebienie ze wzgledu na rowki i takie tam. poza tym musialem poprawic miejsce zaraz za dzwiami na dole myslalem ze jest oddzielne a okazalo sie ze jest polaczone z progiem ;)

 

a tutaj troszke detalu, trzeba bedzie troche poprawek zrobic ;)

 

gt90%20-%20006.jpg

 

 

ok trzeba odpoczac od maxa ide grac w starcrafta :]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ale sie kome wkrecil w ta biewke:D:D

slim goni a wiktor zaniemowil z wrazenia:D:D doroboty panowie

hindus chybas sie lekko zapedzil z ogloszeniem zwyciescy poczkamy na koniec to ni znaczy ze kome "twoj faworyt" robi szybko samochod to zwyciezy......

zycze szczescia:D:Dwszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam Was ludki :) Własnie wróciłem z mojej 2. budy...

Moj następny update będzie dopiero w sobotę :( Piszę bo widzę, że niektórzy nie czytają dokładnie dlaczego nie pokazuję nic nowego... A KOME musi korzystać z RAMu póki ma!

A tak ogólnie to ładnie Ci to wyszło KOME!!! Ale i tak będę lepszy ;>

Ale tak na poważnie to mam chęci do pracy nad tym modelem, ale nie mam czasu i kiepsko będzie przez tydzień zaspokoić Wasz głód na nowinki z mojej strony... :( Ale jak siądę w sobotę to nie nadążycie z czytaniem i oglądaniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no można można :) Nawet trzeba!!! :> No właśnie... gdzie chłopaki od RHINO??? Tylko nie zaginajcie nas od razu precyzją ;) Widzę, że uczestników przybywa :0 To nie będzie bitwa... Raczej wojna na miarę atomowej... ;) Ale mówcie co chcecie... Samochodzik to fajny wybraliśmy z KOME do bitwy...??? :>

Zastanawia mnie jedno... Hmmm... Dlaczego wszyscy zaczynają modelować to autko od przodu a nie od tylu...??? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja próbuje w rhino , może i nic z tego nie wyjdzie ale wychodze z założenia że nawet jak zchrzanie (co jest bardzo ale to bardzo prawdopodobne ;)) to czegoś się naucze. niebardzo wiem jak utworze potem z tego surface ale co tam. Narazie pokazuje co mam i tyle ;P mam nadzieje że ziomy od rhino mi pomogą bo dopiero zaczynam moją długą przeprawe ;) pozdro i powodzenia.

 

g17wj.jpg

 

g25lb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kome chyba nie myślałeś że ci tak łatwo pójdzie :-P

A mam jeszcze pytanko, ma ktoś może fotke jak wygląda wlot powietrza, ten na klapie, bo ja zadnych fotek nie znalazlem i prawdę mówiąc to troche improwizuje.

 

PS.

Już nic nie wspomne że 50% fotek tego auta to jest jedno i to samo ujęcie, to samo zresztą co na początku tego tematu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to i ja bym spróbował ;), ale chyba jeszcze nie jestem gotów na takie wyzwanie(ale może jak czas pozwoli ;) Jak mówisz o wlotach na przedniej klapie to może się przyda (pewno i tak już to widziałeś, ale na wszelki dam :):http://www.carhobby.com/96f8285.JPG http://www.rossomodel.com/it/FOTOM/ford%20gt%2090%20maisto%201.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już zaczynająsię schody ;) po pierwsze chciałem zrobić najpierw wlot , potem maske i bolina dać ale niechciało mi zrobić ;) a sprawdzałem direction i ustawiłem wg tutka bzyka.... żeby nikt sie niepytałczy to robiłem :/ druga sprawa zrobiłem to normalnie chyba ;) ale jak wyeksportowałem do maxa to w miejscach gdzie szły curwy :D i dawałem sweep2rail pojawiły się ostre załamania zresztą co widać na renderku...pozdro i licze na pomoc..

13nt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo gdybys a maxie zweldowal te elementy to by to zniklo i export do maxa to bardzo ciezka sprawa trzeba troszke posiedziec :) . A pozatym nie zebym ci zabranial ale czy nie za szybko chcesz sie brac za autka w nurbsach ?? a jestes nub w tj technice wiec jak zaczynasz to nigdy nie rob w dwoch polowkach bo nie ogarniesz potem laczenia srodek na calej serokosci ma byc jedno czesciowy no chyba ze przyjdzie czas na rhino4 a tam juz jest namiastka symmetry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez proponowalbym raczej doszkolic sie w poly a potem brac sie za cos nowego juz kiedys poruszalem ten temacik , zwizany z lataniem po sofcie w celu znalezienia zlotego srodka :) . ? Nie bede tego odmrazal :) no co zycze ci powodzenia . Kome, Slim Sandman jestescie dalej od konkurecji :) ale chcialbym zobaczyc modele cale :) wszystkim zycze powodzenia i dokrecenia modelu do ostatnij srobki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności