Skocz do zawartości

Zapomniane miejsca: "Cohen Barbarzyńca"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Pragnę zgłosić uczestnictwo zespołu w składzie Grzegorz Rakoczy i Michał Krupa.

Temat przewodni naszej pracy jest dość trudny do sprecyzowania. Będziemy starali się stworzyć coś na wzór obrazów Borisa Valejo, Franka Frazetta lub Luis Royo. Chodzi o styl fantasy który królował w latach 70 i 80 a który obecnie w dobie matrixa i władcy pierścieni niestety odchodzi w zapomnienie. Chcemy właśnie odtworzyć te zapomniane miejsca, dzikie góry, wieże magów, jaskinie smoków, tych półnagich herosów, siwobrodych złych czarodziei, smoki i księżniczki odziane w 10cm^2 płótna.

 

Poniżej wstępne szkice koncepcyjne i pierwszy render wieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tak, gdy otwierałem wątek to spodziewałem się długobrodego staruszka z jednym okiem i wieeeeeeeeeeeeeeeelgachnym tępym mieczem (!!). :]

zupelnie nie rozumiem nazwy wątku... jeśli można jakieś wyjaśnienie, albo coś? ;)

powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proporcje są takie, ponieważ to jest bardzo mały zameczek ;) To nie jest wielka konstrukcja, tylko taki mały, troche kiczowaty zameczek.

A tekstury to na razie są byle jakie, byle coś było. Jak modelowanie będzie skończone to się zajmę dopieszczaniem tekstur.

Poniżej mały update:

zamek_20050124.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.) Ten zameczek chyba nie powinien wystawać poza skałe, na której stoi.

2.) Sam zameczek bardzo ładny :)

3.) Ten wiszący most strasznie pochyły, ciężko bedzie sie po nim wdrapać do zamku.

4.) Tekstury (szczególnie ta na pierwszy planie) leżą.

 

No, to chyba wszystko, również życze powodzenia.

 

PS. zrobiliście dziure w balustradzie, tam gdzie jest most, bo nie widać na takim małym obrazku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamek jest troche stary i się skały ukruszyły ;) a mostek nie jest dla maga, który lata na smoku, ale dla zaopatrzenia. Może być niepraktyczny, poza tym zawsze można mostek razem z delikwentem spuścić paręset metrów w dół ;)

Tekstury na razie są byle jakie. Tyle tylko, żeby było widać co jest czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popastwiłem się trochę nad skałami sculptem.

Z tego co widzę, to została mi masa pracy nad teksturami skał. Na razie wyglądają marniutko. Trzeba się będzie do tego przyłożyć i dodać im trochę drapieżności.

zamek_20050127.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna przymiarka do tekstury. Na razie zmieniłem teksturę skały, na której stoi zamek. Chyba jest lepiej - teraz trzeba ją jeszcze dopracować, ale wydaje się bardziej niegościnna.

zamek_20050201.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności