Skocz do zawartości

Zapomniane miejsce: "Ukryty skarb"


Gość rafikzabki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rafikzabki

wrzucam postępy z pracy na razie to luźne takie wątki - potem je połaczę w całość jak przybędzie rekwizytów:)

muszla_but_21-czerwony.jpg

muszla_24-telewizor.jpg

muszla_25-telewizor.jpg

witam wszystkich użtkowników Max3d.pl

jestem maksymalnie nieprofesjonalnym użytkownikiem Blendera: czasem zabieram głos na Open Boar a czasem na Blenderowni.tutaj jestem całkiem new.

link do pomysłu [jeśli niewłaściwie podłączyłem załącznik]:

http://akosmulak.webpark.pl/ukryty_skarb_koncept.jpg

 

mój wstępny pomysł jest taki jaki widać: lekko świecąca perła w skorupce muszli taki zapomniany skarb,czekający na odkrywcę, którą umieszczę na dnie morza w ładnym [ mam nadzieje] otoczeniu podwodnym, w opcji jest tez zrobienie tam podmorskiego śmietnika z motto w stylu "Coś cennego można znaleźć w najmniej oczekiwanym zapomianym miejscu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość rafikzabki

no coż popędzony pomimo że nie potrafię jakoś wyrysowałem mój pomysł [nie potrafię zwłaszcza mychom a nie mam jeszcze tabulatorka]

niestety pozwala mi tylko jakiś taki malutki pliczek załączyć że niewiele widać i jeszcże proporcje obrazka zmienione. No ale pomysł jest taki że moja piękna ostryga z perłą jest wewnątrz telewizora na dnie morza z rozbitym kineskopem i dookoła rozne śmieci jak widać [albo i nie] na załączonym obrazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności