Skocz do zawartości

Wyścig: "Na starcie"


Rekomendowane odpowiedzi

7 rano... Rzut okiem za okno. Promienie słońca już nieśmiało rysują błękit nieba. Termometr chyba zaspał- siedem stopni na plusie, wsiadasz na rower, by za godzine dotrzeć na miejsce... Meldunek przed hangarem, jesteś trzeci... Po chwili, już "na starcie". Leżysz w trawie i czekasz... o cumulus! W radiu słyszysz: "Alfa Golf Hotel- kołowanie do kwadratu... Zaczynamy..."

 

Hej!

Nieśmiało stawiam pierwsze kroki w grafice 3D i mam nadzieję, że te kolejne kilka tygodni zaowocuje w ciekawą prackę. Tematem jest szybowiec SZD-51 Junior i to właśnie z nim postanowiłem przyłączyć się do bitwy.

 

Więc zaczynamy, na start!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

lubie komiksowe klimaty...wiec zycze duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo szczesicia...

walcz niczym...twój ulubiony bohater

 

no niestety nie będzie to klimat komiksowy... wcześniej załączony obrazek był początkowym etapem tworzenia grafiki 2D (jakis czas temu). Teraz uaktualniłem preview o wczorajszy dorobek. Narazie wszystko w spline'ach i tylko rzucone powierzchnie, więc nie za dobrze to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto wynik dzisiejszej pracy... Zająem się ogonem: sterem kierunku i usterzeniem wysokości. Praca się komplikuje... wyszło w praniu, że skany rzutów różnią się od siebie i to czasami dość znacznie. Do tego jeszcze serwer gdzie miałem zamieszczać pliki z WIP się przywiesił i nie mogę się zalogować (http://www.t35.net)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności