Skocz do zawartości

Zapomniane miejsca: "Dziecięcy, zapomniany świat"


Rekomendowane odpowiedzi

"Tak sie konczy nocne czytanie ksiazek przy swietle latarki"

pracka ma kryptonim roboczy "blabla", potem go zmienie. Concept w formie renderu;]

Pod łozko wepchne mase zabawek, powstanie tam "dzieciecy zapomniany swiat". Mysle, ze sie mieszcze w temacie;)

 

edit

juz zmieniony, na specjalne życzenie Leru ;P

edit2

temat zmieni sie jeszcze raz - ten jest gorszy niz poprzedni;]

edit3

byłbym zapomnial - do udziału namowil mnie christian ("chodz skopie ci dupe") -pozdrowienia:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dodaj jakiegos IES`a do tego swiatla ... ;]

 

poszuakj IES generatora i sobie zrob iesa pod tą latarke bo taka troche prosta charakterystyka strumiena swiatla tej latarki ;]

 

pozneij dodasz sobie do photometic jako web i bedize dobsz ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezly pomysl z tym ukrytym miesciem .. po lózkiem hehe :D ... Całkiem logiczne ..

 

Co dopracy chce powiedziec ze super to wyglada i calkiem ladnie sie prezentuje .... Ale malo efektownie .... Chodz zmany sie dokonuja caly czas ... przyznam ze czuje sie zaskoczony pomyslem hehe :D ...

 

Doradzam jeszcze jakąs lalke tam wcisnąc ... i jak to jest zapomniane miescie .. to powiemz e zabawki wygladaja na nowe hehe :D

 

good luck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja się juz poprawiła - ku mojemu zaskoczeniu w sklepie na czas serwisowania/sciagania karty (min 2 tyg. :/) z "niewiadomoskad" (bo w kraju podobno nie ma) z własnej woli dali mi lux torpede gf fx5500 ;) Tak więc nie jestem kompletnie uziemiony i moge pracowac dalej. Powodzenia Max ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit3

byłbym zapomnial - do udziału namowil mnie christian ("chodz skopie ci dupe") -pozdrowienia:P

 

hahahha dobre :D :D lol

 

Teraz jade na gf2mx200 i boje sie nawet 3dsmaxa odpalic:>

 

hehe, ale o co chodzi?:] ja na takiej pracuje od dawna az do dzis i wszystko gra...

 

 

a co do obrazu to powoli cos zaczyna przypominac choc dalej nie moge sobie wyobrazic uzyskania fajnego klimatu z tego ujecia/kadru. Hmm obym sie mylil.

 

Pozdrawiam

Pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, na początk trochę było tam pusto, myślałem, że tak też zostanie. Wypełnienie przestrzeni wychodzi Ci bardzo sprawnie i ładnie przede wszystkim :) tak trzymać kozioo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Otake oświetlenie chodziło :) jeszcze można by ciut popracować nad oświetleniem poza tym co obejmuje latarka i dłoń jest ciut za jasna i dziwnie podświetlona na czerwono, ale to co już jest to jest super, modele i texturki robisz rewelacyjnie!

 

jeżeli chodzi jeszcze o szczeguliki to ta deska na której leży materac musi mieć takie dziurki wentylacyjne bo by się materac zaparzył to raz i dwa noga od tego łużka ma zły rodzaj drewna z takich się nie robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie to wszystko wyglada tylko jezeli reka i latarka sa tam gdzie sa to wydaje mi sie ze nie bylalby ona oswietlona (chodzi mi o te czerwone cienie od wewnetrznej strony palcow) i ksiazke moglbys poprawic

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całekiem fajnie....

ale jest kilka rzeczy, nad którymi mógłbyś popracować:

1. Dłoń - kiepsko wymodelowana i coś mi tu nie pasuje....czy ten człowiek leży na plecach i ręka opada mu w dół czy leży na brzuchu?! bo jak na brzuchu to ma źle palce!!! (kciuk powinien być z drugiej strony)

2. Książka - ogólnie sztuczna

3. Podłoga - brak refleksów!!! - tak jakby w ogóle lakieru nie było

4. Drewniany wóz strażacki - razi mnie materiał - nie przypomina drewna, powinien być bardziej matowy

 

Powodzonka w dalszej pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest coraz przyjemniej , jedyne co mnie razi to książka , jest (w/g mnie) za bardzo wygięta - i zbyt równiutko , pachnie z daleka jakimś loftem :) aaa .... jakby można też prosić o jakieś siateczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DonKichot - deski pod materacem jeszcze nie ma, a nad nogą od wyrka jeszcze się zastanowie

Scorpi - czyli ostatnie nie jest gorsze, bo ustawienie kamery nic się nie zmieniło ;)

doppelganger - działam, działam ;)

Pawelkos - to wina shadera dłoni. A książka czeka na swoją kolej - bedzie poprawiona (zrobiona od nowa)

zbuffer - rączka - wiem, poprawie; ksiązka - tak samo;); podłoga - refleksy są, może mało widoczne; wydaje mi się, że materiał na wozie jest dobry, lakierowane drewno może się błyszczec. Ale jeszcze się przyjże ;)

jaras - lepiej - ksiązka to extrudowany spline ;]

 

no i siateczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co w świetle latarki wygląda super- gorzej z oświetleniem reszty ale czasu jeszcze tyle że pewnie 10 razy się zdąży zmienić. Bardzo ładnie się zapowiada- ma klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... Nie ma na czym oka zawiesić.... W zasadzie chciałem, aby elementem centralnym było wszystko to, co jest pod łozkiem - żaden obiekt nie będzie tym "ważniejszym". Ale z teog co widze taka koncepcja nie podoba się ogółowi ;) Musze to przemysleć.

A tymczasem kolejny renderek, dalsza zabawa z posprodukcją... Tym razem chyba troszke za mocnego glowa dałem ;)

 

edit

podmienilem obrazek na nieco lepszy (wg mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z Wami nie mam pojecia o grafie ale co tam. Wypowiem się:) ...jak dla mnie to pod łóżkiem jest ZA CZYSTO! A poza tym troszku bym zmodyfikował ogólny zamysł pracki... nie wiem jak WY ale ja będąc mały bałem się tego co jest pod łóżkiem:) Więc zamiast jakiś zabawek można by tam stworzyć "koszmar"... coś co budzi lęk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozioo - a może by dodać na 1 planie jakąś pajęczynę i wstrętnego , owłosionego pająka ? ;)

może dodało by to czegoś do tego zapomnianego , dziecięcego świata ? ...

edit - a gdyby jeszcze on zmierzał z zamiarem ukąszenia tej dłoni to już było by całkiem , całkiem i można by się już zacząć jakiejś ideologii doszukiwać :) np. że pająk jest strażnikiem dziecięcego, zapomnianego świata który teraz jest już jego światem .... i on go broni ... buuu .. wzruszyłem się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tu coś nie pasuje....przede wszystkim mam zastrzeżenie do materiałów...strasznie mi się sztuczne wydają...koc powinien być bardziej włochaty, drewno bardziej drewniane, samochodziki bardziej metaliczne, piłka bardziej błyszcząca, ręka bardziej ludzka....

najbardziej mi nie pasuje ten wóz strażacki!

poza tym wieje nudą...może nadaj światłem trochę dramatyzmu, klimatu.....bo na razie na mnie nie działa!(może tylko na mnie...?) :/

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oswietlenie - jak skompletuje obiekty wyrenderuje volume pass - powinno troche pomoc ;)

 

W miedzyczasie wywaliłem częśc obiektow, ktore mi nie pasowaly, reszte przegrupowałem. Chyba wygląda lepiej. Wbrew pozorom nie jest to krok w tył ;) Cały czas rozważam dodanie pajączka i pajęczyn - nawet nie tyle rozwazam, co zastanawiam się, gdzie by je umiejscowić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności