Skocz do zawartości

Living Death: Bagniaq (koniec)


Mistic Gohan

Rekomendowane odpowiedzi

Sith mnie namawial wiec moze wezme udzial w bitwie choć teraz jest juz cholernie późno, ale moze sie czegoś naucze... wymysliłem na poczekaniu takiego stworka ktory by klimatem pasował do aktualnej bitwy, może coś z tego wyjdzie.. jak sie dowiem jak sie zamieszzcza obrazki to jakieś zamieszcze.. heh...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

i jeszcze ogólny zarys postaci, tylko sie nie smiejcie bo tego mi sie narazie nie chciało rysować.... zrobilem szkice recznie, ale ze nie dysponuje w tej chwili skanerem to przerysowalem to na szybko w.... Paint Shop Pro... na tym tutaj kompie to nawet teraz Corela nie moge zainstalowac i MAX sie ciagle wiesza.... porobie cos moze w Majowy weekend... a oto zarys ogolny z boku:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to powyzej to juz naprawde byl zarys bardzo OGÓLNY ale nie chcialo mi sie na to teraz czasu tracic, za pare dni cos lepszego wrzuce jak bede mial skaner, a na moim tutaj kompie to nawet MAX3.1 nie chce chodzic, mam teraz 2.5 zainstalowanego ( to jest Pentium 200 MMX z 64 MB SDRAMu i 2GB dyskiem qrde mam do niego sentyment, najwazniejsze stuffu 3D/2D na nim robilem no i MAXA poraz pierwszy odpaliłem) .... w najblizszy weekend wroce juz do mojego 1200MHz128RAM i MAXa 3.1, wtedy cos popracuje, (jak przebrne przez tutorial Joan of Arc ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz wspomnielem teraz to tak wstepnie cos wrzucilem, zajme sie czyms dopiero chyba w majowy weekend... w ogole nie modelowalem jeszcze tak jak wy tu wszzyscy głowy! to becie dobra nauka, do tej pory robilem raczej scenki architektoniczne, SF, jakies pojazdy itp. ale nie organiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOMS!!! ja WIEM ze ja tego nie zdaze zrobić, tak sie tylko pobawie... sporo czasu mi studia zajmują (pieprzona Biotechnologia na UJ z ktorej chce zrezygnować) w wolnych chwilach sie tym pobawie...

 

PS. gdzie w Polsce są jakieś fajne studia z Grafiką Komputerową???? zna ktoś jakieś dobre????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do uwagi Pazzi to... ja ten obrazek maźnąłem myszką w jakieś kilkadziesiąt sekund, tak na odpieprz się... zeby coś było, co mogloby pokazac ogólny zarys postaci, MASZ racje z rozkładem ciężkości!!! ale juz po narysowaniu tego pomyslalem sobie ze \"TO\" mogloby przez wiekszość czasu chodzić na 4 łapach (przeciez ma 3 pary kończyn) pomysle jeszcze o tym... PS. to nie dinozaur tylko wściekły stwór z bagien niosą cy śmierć kazdemu kogo napotka takie Living Death bo kazdemu spotkanemu niesie Death...

 

PS2 ponawiam prośbę o opinię o jakichś ciekawych studiach z grafiki komputerowej w Polsce (najlepiej państwowych i magisterskich ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

 

No widzę, że zaczynasz :))

Trzymam kciuki... Jeżeli będziesz aktualizował wątek z tą samą częstotliwościa, to z pewnością skończysz przede mną :))

 

O.k. Zajrze jutro i zobacze jak Ci idzie. Miłej pracy :))

 

Serdeczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Starrry...

Piszesz, że dopiero zaczynasz, kogo chcesz nabrać...? [killer]

 

Naprawdę fajnie wychodzi. Co do trójkątów to święta racja, ale jak pokazuje życie ciężko ich uniknąć...

 

Trzymam kciuki i jeżeli nadal utrzymasz taki poziom, to będzie świetna praca :)[piwo]

 

Serdeczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego ze zaczynam OgOtaYu, to coz.... pierwszego MAXa dorwalem juz ponad 4 LATA temu (to byla wersja v1.x chyba 1.2)

i od czasu do czasu cos modelowalem.. tyle ze wszystkiego sie uczylem sam (brak dostepu do netu i ksiazek o MAXie ..;)), wyobrazcie sobie ze nigdy wczesniej nie wiedzialem jak podzielic FACE na mniejsze, zawsze z gory ustalalem ilosc segmentow dla modelu hehe, wstyd sie przyznac...

moje prace z roznych lat znajdziesz na mojej stronie... zwykle jak cos zaczynalem to po pewnym czasie nie chcialo mi sie juz tego konczyc (choc mam na koncie pare skonczonych rzeczy)

Ale teraz to powaznie PIERWSZY raz modeluje głowe tą techniką... (wczesniej sie bawilem NURBSami albo BOXem ale to nie to... i jakies badziewie mi wychodzilo...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SiD, Zebisków to on bedzie mial, oj tak!!! jak na szkicu

Dawid, zanim zrobilem zrzut z ekranu z siatka nalożyłem meshsmooth\'a, tzn. ja robie na znacznie mniejszej ilości ścianek tylko zanim cos dam na forum to daje tymczasowo Meshsmooth na jednej iteracji.. potem wracam do save\'a i kontynuuje PS. jak juz zrobie meshsmootha to troche muli (patrz wyżej -> sprzęt na jakim to robie P200 64MB)

 

pazzi... czy ja przypominam to coś co modeluje?? dzieki wielkie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności