Skocz do zawartości

[Wip] Portfolio - reaktywacja ;)


Shodan

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nikomu się nie podobał mój poprzedni projekt, to go zarzucam. Zresztą po dłuższym namyśle i rozmyślaniach doszedłem do wniosku że nie był najlepszy :) No nic... Wrzucam kolejny projekt, narazie tylko frontpage. Zachęcam do krytyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jedyne co mnie razi to słaba rozdzielczość chińskiego (japońskiego) znaku... trochę mniej kompresji i po sprawie

ogólnie jak na wejściówke to trochę mało. wydaje mi się że na tym szarym pasku powinny znaleźć się ciekawie wkomponowane twoje pracki. wtedy każdy już od początku bedzie wiedział co zawiera twoje portfolio

ogólnie miłe w dotyku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasek szarny spoko jest...pasuje do reszty...ale japonski znaczek powinien wyrozniac sie z tego gradientowanego czarno czerwonego boxa...proponuje go rozjasnic...albo dodac wiekszego i bardziej odrozniajacego glowa na znaczek ;) to tyle odemnie...

 

cheers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie!

Wszystkim którzy odpowiedzieli, bardzo dziękuje. Poprawiłem kanji (ten japoński znak ;)) na frontpag'u. Są już pierwsze próby animacji we flashu, prosze o ocenę. Jest to moja pierwsza praca we flashu. Wszelkie propozycje i koncepcje bardzo mile widziane. DO ANIMACJI WCHODZICIE PRZEZ polish NA STRONIE POCZĄTKOWEJ. :)

 

http://www.ioprogram.nsf.pl/portfolio/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

mnie osobiscie strasznie irytuje zbyt dluga animacja: przyspiesz ja tak z 5x :> za drugim razem jak chcialem "rzucic okiem" to juz nie wytrzymalem do konca i alt+f4... "skip intro" czy cos takiego koniecznie!

 

poza tym zapowiada sie ciekawie, troche nie przekonuje mnie pomysl z tym chinskim na portfolio, ale gusta sa rozne; moze po porstu "stawiasz na azjatow"...

 

pozdrawia, thestallion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach... No tak... Niestety mam słabośc do orientalnej kultury a w sczególności do japoni, która mnie poprostu fascynuje. Zresztą ćwicze też aikido(2 Dan) (więc można uznać że to już jakieś zboczenie jest) ;p Więc prawdopodobnie przychylę się do wstawienia możliwości pminięcia animacji. Ten znak który tam sobie widnieje (kanji, jeden ze sposobów kaligrafi japońskiej) oznacza koncentrację. Nie chciałbym przyspieszać animacji ponieważ, kaligrafia w średniowiecznej japoni była RYTUAŁEM każda kreska była kreślona powoli, dokładnie w maksymalnym skupieniu. Więc jakbym przyspieszył animacje będzie mi się kojarzyć z jakimś bochomazalstwem :( Wcale nienastawoiam się na wschód :) Przecież kanji na mojej stronie nie oznacza że piszę do ludzi wschodu. Reszta tekstów będzie po polsku i angielsku. Nie zamierzam pisać w japońskim ;p Poprostu lubie japoński klimat. W takim razie trzebabyło by stwierdzić że polskie portfolio musi być utrzymane w klimacie polskiego krakowiaczka :D Bardzo dziękuje odpowiadającym za zainteresowanie moim tematem.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Przyspieszył animacje tak jak wszyscy mi radzili. Kleksy w menu wrzuciłem za napisy i diodałem alpha. Teraz mam prośbę może ktoś mi poradzi co można jescze tutaj dorzucić ponieważ nie mam zielonego pojęcia a wszytko jakieś takie puste...

 

http://www.ioprogram.nsf.pl/portfolio/ - wchodzimy pzrzez Polish

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikomu się nie podobał mój poprzedni projekt, to go zarzucam. Zresztą po dłuższym namyśle i rozmyślaniach doszedłem do wniosku że nie był najlepszy :) No nic... Wrzucam kolejny projekt, narazie tylko frontpage. Zachęcam do krytyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytyczny cos dzisiaj jestem, ale mi sie nic nie podoba w tym nowym projekcie. Moze tylko cien pod całością daje rade.

 

Jesli już uzywasz jako strone startową takiego malego obrazka-stempla to niech to będzie mocne wyraziste uderzenie. A tu mamy jakies nieciekawe zdjecie łąki.. (co nie znaczy, ze zdjęcie łąki nie moze byc ciekawe). Uzycie 4-ech roznych rodzajów czcionek na takim malym obszarze tez jest kiepskim pomyslem.

 

I napis MAX GRAFIK jest troche kontrowersyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to już przesadziłeś, przecież poprzedni był o niebo lepszy, zawiodłem się, uślałem że może dopracujesz, bo przecież coś w nim było. A to?! To wygląda jak tandetna nalepka na margarynę. Ble i a fu. Zakończ szybko to co zacząłeś i weź się za coś innego, moim skromnym zdaniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

mi rowniez bardziej sie podobaly twoje wczesniejsze "orientalne" zaczatki tego portfolio, teraz wyglada to bardzo, ale to bardzo pospolicie (przynajmniej to "przywitanie). uwazam, ze (prawie) kazdy walnalby taka inwitke w przeciagu swoich pierwszych w zyciu chwil z photoshopem.

 

a co do 'max grafik' to mi rowniez za bardzo nie podchodzi: kilka lat temu powiedzialbym, ze brzmi lamersko. dzisiaj sam nie wiem jak to wytlumaczyc, ale jest w tym cos niefajnie krzykliwego. w sumie bardzo indywidualna sprawa (moze sie podobac), kwestia estetyki slownej.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander: Dlaczego MAX GRAFIK wzbudza w tobie taką kontrowersję?

 

W sumie thestallion dobrze ujal odpowiedz na to pytanie. Poza tym co MAX GRAFIK niby oznacza? Jesli slowo MAX to Twoja ocena wlasnych umiejetnosci to jest to zle odbierany brak skromnosci, a jesli natomiast jest to nazwa programu, to mysle, ze nie ma czegos takiego jak grafik od MAXa. Jest co najwyzej operator programu. 'Grafik' to tytuł znacznie wybiegajacy poza jakikolwiek program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widze te wypowiedzi :) Hahahhaaa... Dobra, zamiesczam kolejny przykład tego co mogę mieć na czołówce :) Znowu bardzo prosto, jak będe miał więcej czasu pomyślę może nad czymś bardziej skomplikowanym :) Więc... "Krytykujcie ile wlezie" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja naprawdę bym przemyślał ten wielki napis: max grafik... Ja wiem, że pewnie chodzi o grafika obsługującego 3d max, czyli grafika 3d (tak mi się wydaje) ale to jest tak strasznie pretensjonalne, że aż oczy bolą. "to jest grafik na maxa..." żaden profesjonalny grafik by się tak nie tytuował...

Tak samo pomysł z romantycznym cieniem na tle romantycznego tła przypominającego zachód słońca nad morzem... PRETENSJONALNE / KICZOWATE

Twoje pierwsze projekty miały styl, były wyważone i jednolite... były spox... Moim zdaniem im dalej tym gorzej. RADA: wróc do źródeł :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.josephkosinski.com/ fajna referka

pan jest "grafikiem na maxa" ale nie musi tego pisac ;)

moze niech prace mowia o tym jaki poziom prezentujesz a nie napisy?

co do samej grafiki. unikalbym cienia i rozjasnieni pod napisami. obrazek traci na czytelnosci. napis maxgrafik nachodzi na ludka przy b. malej roznicy kolorow. wyglada to jak blad. daj ten sam albo bardziej zroznicuj.

tak to widze.

moze poszukaj jakiegos motywu ktory mowi o tym ze jestes grafikiem bo do tej pory masz: karate, łąke, i pana w pozie ochroniarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności