Skocz do zawartości

Zapomniane miejsce : "Planeta Małego Księcia"


Rekomendowane odpowiedzi

Bo długich przemyśleniach i szukaniach tematu w końcu olśniło mnie. Inspiracja oczywiście od Antoine'a De Saint Exupery'ego. Praca będzie przedstawiać malutką planetę, na której jest krzesło, lampka rzucająca światło i chłopiec siedzący na krześle z różą w rękach. No może coś jeszcze wyjdzie w praniu. Tę bitwę mam zamiar ukończyć...;) To tyle, mam nadzieję, że niebawem pierwsze rendery. Załączam obrazek, na którym prawdopodobnie będę się wzorował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za szybkie wsparcie. Naprawdę temat mnie naszedł sam z siebie:D.

Christian Noir Stein -> Hehe - dobry pomysł - zwłaszcza, że nie będę się musiał męczyć z modelowaniem chłopca;)

Mam nadzieję, że nie zawiodę, chociaż moje umiejętności są raczej znikome i liczę raczej na owocną naukę :). Niebawem pierwsze updejty.

EDIT : Chłopiec miał siedzieć bardzo smutny, zapomniany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że was nie zawiodę, chociaż przy ogólnym poziomie prac to będzie bardzo, ale to bardzo trudne. Załączam próby zrobienia krzesła, tylko nie krzyczcie zbyt głośno...;) Mam nadzieję, że po tej bitwie będę umiał robić nieco lepsze modele. Oczywiście noga jest strasznie kiczowata, bo w zasadzie to troszkę zmodyfikowany cylinder, na samym krześle brakuje jeszcze ornamentów i tej miękkiej części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że się dopiero rozpędzasz ;]

już Ci mówiłem co z tym krzesełkiem nie tak, więc nie będę się powtarzać ;)

do deadline'a czasu masa, a koncept niezbyt skomplikowany, więc mam nadzieję, że się przyłożysz solidnie do tych kilku modeli.

mam nadzieję że tym razem dłużej wytrwasz w bitwie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności