Skocz do zawartości

Zapomniane miejsce : Titanic


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, dlugo glowilem sie nad charakterem mojej pracki, temat nie latwy a nie chcialem robic kolejnych ruin totez po kilku dniach przemyslunkow padlo na.. Titanica. Jednak nie mam zamiaru modelowac calego statku a tylko fragmecik wnetrza, fragmecik chyba wszystkim znany :), jesli nie no coz - trudno. Przewiduje jeszcze jedna postac, ktora zajme sie po wymodelowaniu samych schodow (ku rozpaczy pan nie bedzie to Leo :P ). Oczywiscie nie mam zamiaru robic czystej wizualizacji, postaram sie zeby mialo to jakitaki klimacik ale o tym pozniej :).

pozdrawiam wszystkich uczestnikow :). Thx za wszelkie coments.

Zamieszczam dwa male renderki tego co udalo mi sie zrobic do tej pory - kilka godzinek z czego wiekszasc same wyliczenia (niestety strasznie ubogo jesli chodzi o wymiary itp. na necie i dlugo meczylem sie nad ustawianiem proporcji), no to by bylo na tyle :) , narazie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witam w Bitwie :) super, że się dołączyłeś i również fajnie, że taki temat wybrałeś.

Ciekawe jestem klimatu, który Nam tu szykujesz.

Szkoda, że czas straciłeś na renderach, można było bez skylighta ;).

 

Życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka drobna uwaga - jak na zapomniane miejsce straszny ruch na i wokoło tego Titanica - ostatnio chyba nawet ktoś zaczął tam śluby organizować, tak pozatym to temat bardzo fajny i jeżeli tylko uda Ci się oddać klimat podwodnego świata to powinno być bardzo ciekawie w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, nie w samym wraku, opuścili się "tylko" w łodzi podwodnej na dziób Titanica i tam ich ksiądz pobłogosławił na nowej drodze życia, nie wiem ilu naśladowców znalazł ten sposób zawierania małżeństwa, ale było jakiś czas temu o tej sprawie głośno, nawet Ballard się o to pluł tak samo jak o ograbianie wraku z zastawy stołowej, biżuterii i innych precjozów, jeszcze jakaś inna ekipa zdemontowała z Titanica jeden z polerów (drobiazg ważył coś z 1,5 tony lub lepiej, mozna wiec podejrzewać jakichś naszych złomiarzy wyposarzonych w akwalungi ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności