Skocz do zawartości

co sie dzieje z Lazurusem ???


JimiDziobak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

elo
elo, yo man, k'mon dog, hyper-hyper...

 

mam pytanie jakies 5-6 lat temu w gazetkach typu cd action pokazywali pracki goscia o nicu Lazurus czy Lazarus byly calkiem fajne czy ktos wie co dzisiaj gosc porabia i jak sie rozwinol jego talent??? :)
czlowiek, o ktorego pytasz, ma nick "lazur" i uczestniczyl w zyciu tzw. demosceny jeszcze od czasow amigi, a 5-6 lat temu to ona sie w polsce konczyla przez takie gowna jak cd-action i czytajacy go motloch.

 

z tego co sie orientuje, to lazur juz aktywnie nie "scenuje", ostatnie jego prace - juz w innych klimatach - spotkalem tutaj:

 

http://www.scene.pl/index2.php?f=pixel_list&id=300&num=27&author=lazur/lazur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczestniczyl w zyciu tzw. demosceny jeszcze od czasow amigi, a 5-6 lat temu to ona sie w polsce konczyla przez takie gowna jak cd-action i czytajacy go motloch.

 

Jesteś pewien, że powinniśmy obwiniać za to CDA? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze troche mnie ponioslo, ale sentyment do tamtych czasow mam duzy i chyba nie moge czytac takich profanow...

 

a faktem jest, ze dzieki cda scena zainteresowalo sie sporo nijakich i niepotrzebnych jej ludzi, co wplynelo na znaczacy spadek poziomu produkcji, jeszcze bardziej oddalilo nas od reszty swiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności