Skocz do zawartości

Co piszczy w Character Studio?


Shadow_44

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do zgromadzonej licznie publiczności. Czy jest ktoś kto może mi pomóc z Charakter studio? Dokładnie chodzi mi o to żeby ktoś mógł mi pomóc wyjaśnić jak założyć skóre (czytać model) na bipa. No i pare innych rzeczy. Był bym bardzo wdzięczny jżeli ktos mógł by mi powiedziec to osobiście. Jeśli ktoś by chciał mnie odesłać do jaiegoś tutoriala to jesli jest to prosił by o jakiś w języku polskim. Ewentualnie jakiś bardzo dobrze wyjaśniony. Prosił bym o kontakt. Najlepiej emila lub GG. Wielkie THX!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam!

 

Ja bede pisal tutorial o cs mam nadzieje ze nie wyjdzie lamerso :P =]

A twoje pytanie moge odpowiedziec tak po krotce . Nie nakladamy na obiekt modyfikatora skin (bo to shit) =] uzywamy do tego modyfikatora zawartego w cs czyli psyhicque (albo podobnie to sie nazywa) potem przypisujemy ten modyfikator do obiektu. A dalej podobnie jak w skinie ale o niebo jest to lepiej wykonane i fatwiejsze do zrobienia!

wiec zycze powodzenia !

 

pozdrawiam

 

ps. tutoriala postaram sie zrobic w miare szybko! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mam mówić, ten tutek wyszedł ci wspaniale. dzieki niemu ruszyła u mnie troche praca. Jesli chodzi o Napisanie nowego to można by omówić jeszcze coś takiego jak poruszanie innymi częsciami ciała przy animacji, chodzi mi tutaj o rece i głowe. Próbuje coś robić ale to wychodzi mi dość oporowo. Spróbuj napisać nowego tutka pierszy wyszedł ci świetnie :cool:

 

Życze powodzenia i pozdrowionka =:-]P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

tak wlasnie sprubuj zrobic to trajektornia ruchow dodatkowe ruchy te o ktore ci chodzi . Ja postaram sie opisac to w updatecie do tego starego tutoriala i jeszcze dozuce tam kilka innych rzeczy =]

Teraz juz wiem ze nawet slaby tutorial wymagal od jego tworcy wiedzy nawet jezeli ci ten tutorial co on napisal sie nie podoba to musisz wiedziec ze autor sie nad nim nizle napocil zeby inni mogli cos z niego zrozumiec a niekiedy nie wychodzi to tak jak oni chcieli bo tak sie zdaza ze nawet najlepsi nie potrafia przelac swojej wiedzy na kartke =]

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności