Skocz do zawartości

koncepcik :-)


Kaszubas

Rekomendowane odpowiedzi

hey :) Skoro moderuje ten dzial wypadaloby sie jakos przedstawic :-) Przeto wrzucam jakis rysuneczek... Mam nadzieje, ze cusik z tego wyjdzie. W zalozeniu mial to byc concept na bitwe, ale raczej nie dam rady z czasem, a zeby porysowac sobie dla relaksu zawsze pare minut sie znajdzie :-)

Szkic olowkiem wskanowany, dalej photoshop 7 i moja sliczna myszka [spox]

c.d.n.

 

pzdr

szymon

 

max3d_bitwa_concept.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Khem, khem...widze, ze nie doceniam potegi myszki..aczkolwiek podoba mi sie tylko glowa, bo reszta ciala tej pani strasznie oszczednie jest potraktowana. W kazdym badz razie, jako koncept jest idealny pod bitwe...ciekawe, co by z tego moglo wyjsc. Dobra, wracamy do nauki [nauka].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to pana Kaszubasa widzialem na innym forum , i przeto powiadam wam , uwazajcie na niego , on potrafi takie rzeczy wymodelowac ze szczeka opada , niech no sie do bitwy dolaczy ;)... w kazdym razie rysunek jest niesamowity ...

pozdrawiam , i czekam na wiency!;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Nezz :)

olaf: pewnie mam jakis typ zakodowany w lepetynie :) Choc raczej za glownego podejrzanego mialbym lusterko ktore mam na biurku :) To moje najczesciej uzywane referencje anatomiczne i swiatlocieniowe :-) Wiesz - najbardziej lubie rysowac/modelowac z natury lub wyobrazni a nie z fotek, wiec gdy nie mam pod reka nikogo chetnego do odegrania roli modela/modelki a potrzebuje realizmu lusterko odbija swe pietno na pracach hehe :)

pzdr

szymon

ps. malenki apdejcik:

 

max3d_bitwa_concept3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności