Skocz do zawartości

Zapomniane miejsca: "Mogiła"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie !! To moja pierwsza bitwa !! Postaram się dać z siebie wszystko aby przelać wizję na fajną prackę. Czytałem forum i wpadł mi do głowy pomysł na miejsce z środku cienego lasu, gdzie stoji zapomniana i zniszczona mogiła, bez nazwy, bez daty.

Tylko drzewo wie i pamieta losy zmarłych. Jest smutne jak cały las. Historia, która sie zdarzyła pozostawiła swe piętno na pobliskjej przyrodzie. Nikt już nie pamieta co się tam stało ... Klimat posępny plus mała niespodzianka ale nie wiem jeszcze jakt to będzie się działo w trakcie pracy :). Proszę o krytyczne uwagi. Zabieram się do pracy i mam nadzieje, że niedługo coś wyskrobie :) pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widziałem kiedyś takie drzewko w necie ale lepsze :)

Poszukałem tutoriali pluginów ale znalazłem tylko ten

 

http://www.max3d.pl/tutoriale/kurs50/tree1pl.htm

 

jest spoko ale dla takiego efektu trzeba dużo pracy

drzewko zrobiłem tak ściągnołem kiedyś darmowe drzewka takie z badziewnymi gałęziami i porawiłem je wzorując się na tym tutorialku dodałem szczypte meshsmootha i włala :)

 

teraz pracuje nad lasem ... pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie pracuje nad materiałami na chwilę obecną pracuje nad mokrym, mrocznym, posępnym i tajemniczym klimatem nocą po deszczu przy swietle księżyca w pełni. Pozdrówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

na miniaturce jest swietny klimat :)

Drzewo (na pic'u golego modelu) jest calkiem niezle, ale w scenie z tymi materialami nie podoba mi sie :( Tlo ladne, ale oswietlenie lezy. Materialy tez. Ale to przeciez dopiero poczatek :)

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie i dziekuje za uwagi poprawiłem materiałki i światło .

Proszę bardzo o uwagi . Tu są 4 wersje pracki :) . Powiedzcie która najlepsza i co w niej poprawić. Pozdrawiam i miłego wybierania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość predator19

Witaj Arasie:]

Moje (skromne) sugestie dotyczące twojej pracki - końcowa wersja sceny to oczywiscie szeroki kadr i z tym nie ma dyskusji :] Wiesz kiedy zaczalem z 3ds, wiec nie musisz traktowac mojej wypowiedzi do konca powaznie, ale te drzewa i trawa faktycznie sztucznie wygladaja :/ byc moze to spectacular (choc do jeszcze niedawna niewiedzialem co to jest:] ) Silniejsze swiatlo - owszem zaczelo to fajnie wyglądac na gałęziach, ale przez to chmury zaczely wygladac jak dym - malo naturalnie... ostatnia na ddzis sugestia - mogiłą wygląda jak kawalek skały - trawa wszystko przykryla i niewiadomo co to jest, tylko nazwa to sugeruje - jakis obelisk.. moze jakbys dal go wiekszy i cos w nim wyryl :> ... ale to tylko skromne sugestie początkujacego (pseudo)grafika :}

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękówka predi :) Witam oto moja najnowsza wizja mogiły dodałem klif, który lada moment się zawali na skraju stoji mogła, która lada moment spadnie w odchłań i już na zawsze pozostanie zapomniana . Popracowałem nad detalami jak trawka, roślinki, kwiatki,itp. :) Mam nadzieje, że się spodoba. Proszę o komentarze i pomoc w dalszym dopieszczaniu pracki :) Pozdrówka i wesołych świąt !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tak intensywnym księżycu było by jasno jak w dzień. Drzewko i trawa są teraz zdecydowanie za ciemne. Musisz albo rozjaśnić bladym, księżycowym światłem całą scenkę albo przyciemnić ten księżyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze, niestety nie wiedziec czemu ale nie podoba mi sie ze uzyles zdieca na ksiezyc, nie lepiej zrobic cos samemu, mogles przynajmniej obrucic to zdiecie, co kolwiek z nim zrobic, lepiej juz zrobic kulke i jakas tex niz, takie zdiecie,,,(osobiscie, strasznie go nie lubie), pozatym jak Jaras,,,, za ciemno, zdecydowanie za ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie wersja z jasną mgłą odpada mimo, że pokazuje co tam jest.

Kadr jak napisał predator19, szeroki byłby tu mile widziany.

Księżyc natomiast jest zdecydowaine za duży :/. Psuje cały klimat sceny. Spróbuj go zmniejszyć, popracować troszkę nad chmurami. Nie robić ich w postaci dymu ale smug, kłębiących się nieznacznie tu i tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z racji na stan mego ducha po śmierci wielkiego człowieka jakim był karol Wojtyła (Spoczywaj w pokoju) wprowadziłem pare zmian w mojej pracce starałem się uzyskać klimat przygnębiają i mroczny dodałem mgłe nowe chmury i symbol śmierci jakim jest krzyż wyłaniający się z otchłani niewiadomej przyszłości jaka czeka na mogiłę dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności