Skocz do zawartości

Realviz Retimer 2.5 -problem


Rikoszet

Rekomendowane odpowiedzi

No tak odpalam program a tu d..., moje oprogramowanie odmówiło posłuszeństwa, może ktoś wie jak go rozwiązać ( a nie jest to problem chyba tylko mój bo np tu http://forum.swiatobrazu.pl/dv/viewtopic.php?p=47976#47976 też gościu m to samo.

 

A więc:

- oprogramowanie to Realviz Retimer 2.5 (system operacyjny to Windows XP Professional + SP2)

Po odpaleniu programu i wykonaniu poleceń File-> Load Sequence i wskazaniu pliku powoduje wyświetlenie sie komunikatu:

ReTimer Internal Error

ReTimer can try to save your current project before exiting (overwriting the exiting projekt file) Do you want to save?

 

Pamiętam że jak miałem Win z SP1 to program działał, podejrzewam że to wina SP2 ale nie będę go zmieniał na SP1,Czy ktoś słyszał o podobnym problemie,, może jakaś łatka wyszła.Jak ktoś ma ten program to niech sprawdzi u siebie czy mu wszystko działa .Może ktoś ma nowsza wersję( Realviz Retimer PRO lub REALVIZ ReTimer SD to niech da znać )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, sorry że nie odpowiedziałem wcześniej, problem już rozwiązany, próbowałem otwierać pliki DV, okazuje się że trzeba po prostu zainstalowac codec DV inny niż Microsoftowy (najlepiej MainConcept) i wtedy jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności