Skocz do zawartości

Avatarki [max. rozmiar]


adek

Rekomendowane odpowiedzi

hej!

 

Tym razem ja mam propozycje, taka mala prosbe. Co myslicie o wprowadzeniu jakiegos standardu avatarow? Niektorze maja zdecydowanie za duze obrazki ktore jezeli ktos ma mala rozdzielczosc przeszkadzaja w poruszaniu sie na forum. Wydaje mi sie ze stale avatarki np. max. 100x100 sprawilyby ze forum czytaloby sie lepiej ...

 

jest to niby pierdółka ale ... :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh... no to w poziomie przekraczam o 20 pikseli :(

 

a na poważnie. standard by się przydał. W zasadzie takie działy jak WIP czy bitwa i tak sa w poziomie rozciągnięte. Ja na szczęście korzystam w 1024x768, ale faktycznie kiedyś, gdy korzystałem w 800x600, to w innych działach troszkę to drażniło. Choć i tak znakomita większość użytkowników już nie przesadza z wielkością avatara.

Więc ostatecznie czy będzie standard, czy nie - nie będę narzekał :)

Jak inni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem za czyta sie lepiej jak avatarki sa nie za wielkie :)

moj \"blackie\" ma 50x50 pixeli tyle ze animowany mam nadzieje ze to nie przeszkadza :? ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie zmienie, tylko (moze to i smieszne) nie wiem jak. Czy musze zmienic kompleynie obrazek tzn, poszukac mniejszy, czy da sie jakos recznie zmienic rozmiar?? Jezeli odpowiecie na pewno zmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karawan

tak kablować na kolegę!!! hmmm może to i dobrze, moze sie sie domysli ze to o niego chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie teraz sie zlamerze na całym forum :P. Kumpel mi powiedział, że jeżeli nie mam stałego IP (a nie mam - no cóż taka sieć) to nie mogę założyć swojego FTPa. Proszę o pomoc. Jeżeli to prawda to może ktoś z was poda mi adres swojego FTPa bym tam mógł wrzucić mój mały obrazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ej ales namieszal .

Zapytaj sie kolegi jak sobie zlozyc darmowe konto(np na onecie)

Automatycznie dostajesz miejsce na ich serweze i wtedy klijentem ftp wzucasz swojego avarta , poczym linkujesz go joz tutaj na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm musze powiedziec ze wiekszosc trzyma sie tego 100x100 pix ale jest paru takich co sie nie zastosowali ... tja tak to juz jest nie pisze dalej bo sie kto obrazi ...[hmmm]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.... Jeśli nie zareagują na u2u a będą się pojawiać na forum to się da ponowne ostrzeżenie a potem się ich zbanuje... Nie widzę tu powodu aby robić odskocznie.

 

 

Megie... Fajna animka w podpisie.... Ale stanowczo za duża :\\...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zmniejszenie AVATARA powinien byc termin.. np. DO TEGO I TEGO DNIA, WSZYSTKIE POWINNY miec max 100x100...

 

Bo np. ja teraz nie mam czasu siedziec na necie i zmniejszac avatarki... MATURA...

 

Wyznaczcie czas np. do dnia 25 maja.. no bo 26 to dzien matki, wiec jakos to tak pasi... :)

 

 

CHOLERA.. BEDE MUSIAL ZMNIEJSZYC SOBIE PIERSI :mad:

 

hhehe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Acid_19

na zmniejszenie AVATARA powinien byc termin.. np. DO TEGO I TEGO DNIA, WSZYSTKIE POWINNY miec max 100x100...

 

Bo np. ja teraz nie mam czasu siedziec na necie i zmniejszac avatarki... MATURA...

 

Wyznaczcie czas np. do dnia 25 maja.. no bo 26 to dzien matki, wiec jakos to tak pasi... :)

 

 

CHOLERA.. BEDE MUSIAL ZMNIEJSZYC SOBIE PIERSI :mad:

 

hhehe

 

 

ja też ma mamture i nie płaczę. czas na zmianę był zoacz kiedy topick został założony. apele dotyczą wszystkich, a nie tylkotych którzy wykazalidobrą chęć, czy też zostali upomniani na u2u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności