Skocz do zawartości

Wyścig: "Water speeder"


Rekomendowane odpowiedzi

Na razie jest tylko silnik ale będzie więcej i zdjęcia:)

Z założenia będzie to futurystyczna motorówka, kołysząca się na falach, ale o scenie to nakoncu.

Przód łodzi postaram się wyteksturować na błyszczącą woskowaną karoserię a rufę z dołu tekstura podobna do tej z dziobu a u góry otwarty silnik. Niestety nie mam dostępu do skanera więc szkice zamieszczę później. Kończę silnik więc może niedługo pokaże się jakiś render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak już wspominałem nie mam dostepu do skanera ani tabletu ale skleciłem przy pomocy myszki coś takiego mało rozrywkowe ale zawsz coś pokazuje, chciałbym zaznazyć że kirownica i siedzenie są obrotowe służa do balastwania tak jak to robią żeglarze na trapezie. A tablet i skaner by się przydały pozdraiam. Łódź jest spontaniczna i wymyślona przezemnie może pojedyńcze części tylko są przechwycone ale napewno nie jest ich wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem że 55 osób odwiedziło moją

 

 

 

 

 

bitwę więc dorzucam jeszcze obrazków myszka rulez.

 

Teoretycznie miecz w łodzi motorowe nie jest potrzebny ale jako iż ta ma napęd grawitacyjno rakitowy podczas skręcani(odchylanie sie lotek[którye zapomiałem narysować ale ważne bym je wymodelował])mogłaby się dziwnie zachowywać i mogłoby ją zarzucać. Plus miecza jest taki że może płynąć nawet przy silnym wietrze z boku prosto.a jako iż na dole jest cięzarek to jest mniej wywrotna środek ciężkości idzie w dół.

ps czy wam też na tym forum klawiatura wariuje po wciśnieciu spacji??

Komentujcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiedziałem dziś trochę przy blenderze i oto wynik pracy.

Nie pasuje troche do konceptu ale ta łódź bardzie mi się spodobaa.

 

 

 

to rendery zrobione przy użyciu yafraya jeszcze bez dokładnie ustawionego wygładzania

 

Na jednym źle ustawione jest świtło za co z góry przepraszam. ale pokazuje chociaż kształt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż mogę powiedzieć ? patrząc na drugi render jaki przedstawiłeś w ostatnim poście brakuje łodzi przodu, za pusty jest. Drobna obudowa by się chyba tam przydała. Dodatkowo jakieś ciekawsze połączenie silnika z kadłubem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności