Skocz do zawartości

Zapomniane miejsca: "Na samym dnie forum :)"


Rekomendowane odpowiedzi

No więc wpadłem na pomysł żeby pokazać co się znajduje w najciemniejszych zakamarkach forum, np. max3d ;p

Scene wyobrazam sobie jako obraz przedstawiajacy gleboką studnie, na dnie ktorej siedzą wszystkie rzeczy o których ludzie zapomnieli, nieczytane posty, martwe linki, zapomniane avatary, które organizują sobie jakoś czas czekając aż ktoś je odnajdzie, odkopie wątek czy przypomni sobie o koncie :-)

Podczas gdy na górze toczy się nieustanne życie, przybywają nowe wątki, inne spadają na dno.

 

Ponieważ lubie film TRON i najpewniej to on mnie jakoś podświadomie wkręcił na ten temat, więc spróbuję robić odrobinę w podobnej stylistyce.

Na razie nic nie daje bo mam sesje i pewno zlecenie. W przyszlym tygodniu bede mial ferie i wtedy coś podłubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hehe, dobry pomysl. Forum z duszą. Zapomniany wątek, zapomniany avatar, zapomniany malutki obrazek, ktorego i tak nikt nie chcial ogladac, ale czeka z nadzieja przez te wszystkie lata.. Niezlego wyciskacza łez mozesz zrobic :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie sobie usiadlem troche i porobilem :-)

pierwszy obrazek to ogol otoczenia, czyli studnia forum, te male krzyzyki to ludki z obrazka nr 2. wysokosci mniej wiecej 1m tak zebyscie zlapali skale.

Nie powiem, duze mi wyszlo :-) mam nadzieje ze moj komp poradzi sobie jakos z ogromem sceny.

bitwa1.jpg

obrazek numer dwa to taki stworek, ktory ma personifikować wątek, czyli mały radosny, zwierzaczek, bo wątki mają właścicieli, beda grubsze i chudsze w zaleznosci od ilosci postow :-)

bitwa2.jpg

 

Teraz bede modelowal avatara, a potem jakies pozy im ponadaje i artefakty różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze paru takich byków napakowanych co kręcą się wkoło, kasują i zamykają wątki do klatek :)

szczerze to nie powiedziałbym, że to dno forum jest na tym obrazku, ale to Twoja wizja więc życzę powodzenia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanki -> dno na pewno można ukazać poprzez odpowiednie oświetlenie (skojarzenie z zapomnieniem - ciemność ?), myślę, że to powinno być głownym aspektem tego konceptu.

 

Badyl -> dzięki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności