Skocz do zawartości

Rhino Ewaluacja - o co chodzi??


WToreK

Rekomendowane odpowiedzi

Montowalem sobie spokojnie w rhino do dzisiaj, bo wlasnie skonczyl sie limit "save" :/ Wczesniej (nie wiem z jakiego powodu, bo zadnych udziwniaczy nie stosowalem) liczba w okienku informujacym ze pozostalo mi ilestam savow co jakis czas sie resetowala, i tak bylo od miesiaca. A dzisiaj szok, placz i szczekanie zebow :) Jak to jest z tym Rhino - powinno sie zjechac z 25 do 0 i tyle a wtedy kupic licencje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hmm, no systuacje z trialem rouzmiem, tylko dlaczego tak milo sie stalo ze robilem savy i licznik sie resetowal? Oto jest pytanie ;) Szkoda ze najwyrazniej juz cos zepsulem. I od razu pytanie nr 2: rhino broni sie przed ponownym zainstalowaniem triala? Przeciez ja bez rhino juz nie moge zyc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, wpadlem za szybko w panike, przed chwila odpalilem rhino i znouw mam 25 savow do zrobienia :D Ciekawi mnie czy to tylko u mnie sie tak dzieje?

 

Poniewaz dzieje sie to w jakis magiczny sposob bez uzywania jakiegokolwiek cracka, trefnej licencji albo innych bajerow wiec czuje sie "legalny"

 

Pozdrawiam, zycze owocnej nocy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ wtorek - trial rhino pobrany od producenta ma oryginalnie skopane zabezpieczenia.

ale oczywiscie wykozystywanie takiego buga jest piractwem sciganym przez prawo ;)

 

:> No przepraszam bardzo to nie ja skopalem, a oni pewnie wiedza ze cos nie dziala tak jak powinno, jak naprawia zabezpieczenie, to co innego :)

 

A tak OT to moj wykladowca z bezpieczenstwa prof. dr hab. inż mialby z tego temat na pol wykladu - szkoda ze juz sesja w toku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teeaz moga sobie naprawiac i tak kilka tysiecy typa ma na dysku instalke ze skopanymi zabezpieczeniami i nie wydaje mi sie ze wyczekuja z niecierpliwoscia az beda mogli sciagnac dzialajaca wersje i po 25 save'ach radowac sie ze zakonczyli uzytkowanie produktu zgodnie z prawem ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności