Skocz do zawartości

Gry


Gość misiek_1x

Rekomendowane odpowiedzi

Gość misiek_1x

Witam!

Razem z kumplem założyliśmy grupę, która będzie robiła gry. Niestety i ja i on jesteśmy programistami i nie umiemy zrobić dobrej grafiki. Dlatego wszyscy którzy są zainteresowani niech piszą na meila albo gg. Poziom zaawansowania nie jest ważny. Pierwszym naszym projektem będzie nawalanka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie mam doswiadczenia w tworzeniu obiektow do gier.. ale chcialbym zobaczyc rezulaty waszej pracy i chetnie zostane TESTEREM (nie mylic z tosterem ;) )... Mam jakis taki talent do wykrywania buraków w grach więc polecam sie na przyszlość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dawajcie, dawajcie - czekamy z niecierpliwoscia :))

 

ps. mam nadzieje ze nie jest to projekt w stylu:

fabula - epicki rozmach

inteligencja przeciwnika - dorownujaca ludzkiej

grafika - jak w dumie trojce

muza - jak na zywo

itp, itd...

 

juz kilka takich projektow widzialem - ambijce po sam xsiezyc, a wychodzilo 0 (slownie: nic, null, zero)

 

pozdro

 

i powodzenia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się trochę. Będzie to gra(nawalanka) osadzona w świecie współczesnym. Na pocżątek wybierasz sztukę walki, narodowość, odpowiednie cechy itd. itp. Potem powoli stajesz się lepszy, wygrywasz turnieje, trenujesz. Sam wybierasz na jaki turniej jedziesz, kto będzie cie trenował. Będziesz mógł kupować ochraniacze, broń itp. Będziesz prowadził nie tylko walki jak w Mortal Kombat, ale wystawiał pokazy broni, będziesz robił kata. Styl walk w stylu arcade też jest przewidywany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuje:

na taka oferta jak powyzej nikt wam nie odpowie...

Chce powiedzieć, że znaleźliśmy grafika i to bardzo dobrego. Poszukujemy jednak ciągle grafików. Współpracujący dwaj grafikowie to nie to samo co jeden.

Oto pierwszy model z gry autorstwa muhaho:

 

karate.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

 

Ale żeście sobie wybrali rodzaj gry ;)...

 

Czyli potrzebujecie cholernie utalentowanych grafików, bo pewnie mają się bić ludzie.... Tekstury.... Oj nie powiem ciężka robota. Ale to jeszcze nic... ANIMACJA. Do tego potrzebny był by już po prostu geniusz, bo o motion capture pewnie nie może być mowy z oczywistych względów...

 

 

A kogo możecie dorwać? Jak się postaracie to możecie nawiązać kontakt z chętnymi i utalentowanymi grafikami z segmentu 14-18 lat. Tyle że tego nie dadzą rady wam zrobić... Bo jest to po prostu kwestia arcy trudna. Dlatego albo zmieńcie plany, albo niech to będzie bijatyka jakiś robotów (Gandamy czy cóś).

 

 

A tak już zupełnie na początek to napiszcie soft do eksportu modeli z maxa i jakiś silnik aby było je widać... Potem zaprezentujcie to gdzieś a graficy na pewno się znajdą, w końcu każdy się chce wybić. A sygnał że potraficie dojść do takiego stanu na pewno dobrze będzie o was świadczyć.

 

A i na koniec mojego wywodu. Pamiętajcie, że musicie potrafić się dogadywać z grafikami. Jeśli nie to skombinujcie sobie tłumacza, bo z natury programiści i graficy inaczej rozumują. Sam odeszłem od jednego projektu, bo szlak mnie trafiał podczas komunikacji z programistami (a wierzcie mi jestem bardzo cierpliwy)... Mieli talent do wysysania ze mnie jakichkolwiek chęci do pracy nad projektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co motion capture? Na początku będzie kilka pięści, kilka kopniaków, cios z obrotu, skok, kucnięcie. Potem coraz wiecej i wiecej. Chyba coś źle mnie zrozumiałeś. Gif będzie działał za jakieś 30 min :) To nie będzie trójwymiarowa gra.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można sobie ułatwić życie sam kiedyś znalazłem gotowy engin gierki samochodowej z nawet fajną fizyką ( przyjemnie sie grało )

 

a jak ktoś się zna na programowaniy to można tu dodać tam odjąć i [wow]

 

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jezu, wasz cel jest praktycznie niedoosiagniecia, nie wiem tekkena nie zrobicie , wiec nawet nie ma co sie mierzyc na taka gre macie jeednego grafika, spx :) chetnie bym sie moze i przylaczyl ale po 1. nie lubie takich gier:) a po 2. animacja mnie przeraza na tym poziomie jaki ti by byl potrzebny :)

gl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego uważacie że programiści boją się fizyki jazdy? owszem to trudne, ale jak ktoś jest tym zainteresowany to niech zajrzy na następny post. Tam nie m jenego grafika, są muzycy i 2 programiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności