Skocz do zawartości

Wyścig: "Wiejski festyn czampionszip"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich!!!

 

Kurczaki! wiecie co? wpadł mi do głowy pomysł na wyścig ale nie sądzę żebym mógł wystartować w bitwie poprzez szczelniutki brak czasu. cholercia a temacik wygląda przeapetycznie... buuuu

 

heh tak czy owak opowiem wam o scence która pojawiła się w moim chorym umyśle: wyścig, ale nie taki jakim go widzimy w głowie przy pierwszym zwarciu zwojów na mózgu. miałby to być wyścig m. in. 2 totalnie spasionych oblesnych zapyziałych do granic ludzkiej wyobraźni tluściochów na podwiejskim konkursie wsuwania czegoś co wygląda jak zleżałe mymiociny a wokół skandujący tłum, chałupnicze transparenty, błękitne niebo. wszystko miałoby być ujęte w perspektywie siedzącej na stole muchy, a i nie powinno zabraknąć takich soczystych detali jak ociekająca po twarzach "zupa", napięte na koszulach guziki, groźne twarze i skupienie na oczach przeciwnika :) ... masa modelingu i teksturowania ale dla mnie temat warty pokuszenia.

 

pozdrawiam wszystkich Bitewników i życzę powdzenia

 

PS. jak się stanie cud i ktoś wyzwoli mnie z wiszących nade mną powinności to może jednak sie szarpnę i wystartuję. Póki co przyjdzie lizać lizaka przez szybe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ja miałem podobny pomysł, ale z grubasem wcinającym hot dogi konkurującym z chudzinką, który sobie te hot dogi wpycha jakimś drągiem do gęby ;)

ale z braku umiejętności (wczoraj nawet próbowałem wymodelować grubasa) zarzuciłem ten pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elmo22 -> witam w Bitwie, życzę powodzenia i proszę o zmianę tamatu zgodnie z reglminowym przepisem:

 

Po czym w katalogu 3D Challenge skorzystaj z opcji dodaj nowy temat. Temat wpisz zgodnie ze schematem:

 

Nazwa tematu: Tytuł swojej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności