Skocz do zawartości

Znowu te GRY!


MoRbieS

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktoś jest grafikem 3D ew. 2D ,a znudziłu mu sie dotychczasowe zajecie, chciałby sie wykazać , przy tworzeniu gry opartej na silniku TrueVision3D w wersji 6.2 prosze o kontakt.

- Nie chodzi mi o zarabianie kasy ,gra bedzie całkowicie za FREE(moze kiedys)

- Kazdy moze sie zgłosić nie licze na umiejetnosci , bardziej na checi:)

- Do projektu podchodzimy całkowicie swobodnie , tu nie ma miejsca na sztywne reguły.

Inf:

[+] Platforma - Visual Basic 6.0

[+] Engine - TrueVision 6.2

[+] Gatunek - FPP + Przygoda (w zasadzie karzda inna)

[+] Server www - Strona www w budowie server już jest (500 mb + DSL)

Poszukujemy:

[+] Programistów

[+] Webmajsterów*

[+] Grafików 3D + 2D

[+] Kogoś od scenariuszy

[+] F/X

[+] Muzyka itp...

[+] Kazdego kto cos ma do zaoferowania

Kontakt:

mail - [email protected]

GG - 7252656 (raczej godziny popołudniowe)

.:: Tu nie chodzi o kase ale o satysfakcje...

 

Dzieki MoRbieS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bueheheeheh nie skomentuje ;>

 

 

a jednak skomentowales..

 

nie wiem z czego sie nabijasz, koles wylozyl kawe na lawe, napisal wszystko co trzeba, jak komus bedzie pasilo to sie przylaczy, jak nie bedzie to to oleje. tobie nie pasi to olewasz sprawe. wyglada to bardziej powaznie niz propozycje dżefreja czy webmastera, wiec nie kapuje takich komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko lepiej byłoby się pohamować. Spójrz na ten wątek:

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=12799&page=1&pp=30

 

Właśnie w nim chodzi o takie komentarze, niepotrzebnie wyśmiewające nowego użytkownika. Po prostu spamujesz i nie jesteś lepszy od Kurta, czy Webmastera. Wbrew obiegowej opinii 'wyśmiewaczy' takie projekty się bardzo przydają, sam w czymś takim zaczynałem i dzięki temu nauczyłem się tego co umiem.

 

MoRbieS - życzę Ci powodzenia w projekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome DZIEKI ( kazdy był kedyś laikem > oby wiecej takich ludzi )

A tak w nawiasie ta ja nierozumiem takich ludzi szpanuje bo cos umie, albo dlatego ze nic nie umie tylko sie chce popisać. Ale cuz są ludzie i są parapety...

 

::: Jagby sie komus spodobało to mail

 

P.S. he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrze na strone wieczorkiem, teraz rzeczywiscie nie dziala, zobacze o co biega i jak cos to postaram sie uzyc moich skromnych umiejetnosci dla dobra sprawy :)

Ogolnie popieram projekty ktore mobilizują do pracowania nad wlasnymi umiejetnosciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm , zostałem posądzony o to ze sie strasznie podniecam projektem.... hmmm ,czy to źle że che mieć wszystko perfect wykombinowane.

Ale dzięki za uwage >> postaram się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoRbieS niestety sam nie pomoge bo jestem w innym teamie ale zycze powodzeniaja, tez nie lubie takie zachowania jakim zostales przywitany, fajnie ejst ze jest tyle osob z zapalem, takie projekty sa dobre chodzby z tego powodu ze jest jakas motywacja dodatkowa do konczenia pracy hehe, no i na Jefreya nie wygladasz hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ten pomysł podoba, i chętnie dowiem się czegoś więcej, to jest chyba dobre, aby ktoś średnio zaawansowany mógł się wykazać. Podaj więcej informacji dot mozliwosci enginu to mmoże się będę mógł przyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności