Skocz do zawartości

zmiana tła po renderingu!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wyciagnalem tego posta z historii bo cos malo tu pisano a ja taki sam problem mialem.

 

W viewporcie w trybie smooth podgladu po kazdej operacji w maksie (poruszenie obiektem, obrot perspektywy itp.) okienko robilo sie przepalone roznymi kolorami.

 

Ogladam sobie model obracam perspektywa i wszystko zulte, ruszam raz jeszcze wszystko czerwone, znowu biale, zero orientacji w scenie, podglad mozliwy tylko w wireframe.

 

A dzialo sie tak na winfast gf 5200 fx na roznych sterownikach ale tylko na sprzetowym ogl i dx wspomaganiu w maxie. w heidi wszystko ok.

 

Jak zmienilem karte na gf 4200 ti chodzi pieknie (o niebo lepiej od fx) a z maxtreemami wymiata az milo.

 

Rozszyfrowalem skrot GeForce FX to pewnie od brzydkiego angielskiego slowa fuck, cenzura x zamienila trzy ostatnie literki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moja ti 4200 palita znalazlem w... empiku, w malo popularnych sklepach i na www.benchmark.pl maja jeszcze stare zapasy.

 

Wiem ze to temat to dzialu hardware ale tam juz pisalem. Cena za taka ti to jakies 660PLN i w necie spada. Maja fx kupilem chyba za 500 i byl to wielki blad.

 

Jak ktos ma kase to polecam zamiane. Zupelnie inna jakosc pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności