Skocz do zawartości

BMW 633 CSi


Rekomendowane odpowiedzi

no więc przedstawiam finalną wersję mojego BMW 633 CSi :) Sam widze wiele niedoróbek takich jak np.: tło (którego defacto nie ma), materiał wnetrza którego nie chciało mi się jush zmieniać/dopracowywac, różne textury a także modeling. Posiedziałbym nad tą pracką dłużej ale niestety zbliża się koniec roku i testy więc na maxa i tak jusz wogóle nie mam czasu.

Oto obrazek

bmw 633csi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

juz pisalem w Twoim Wipe jak mi sie pracka podoba :)))

 

P.S.

tak jak umawialismy sie wczesniej powinienes dodac linka tutaj do WIPA a w WIPE dodac linka do Galeri..

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie ma takich szczegolow jak wycieraczki, lusterko w kabinie etc.. ogolnie model karoserii jest wdl mnie bardzo dobry ale jakos wlasnie kiepsko z tym wykonczeniem, no ale w sumie jak mowisz masz malo czasu na to, wiec ok ;D moze dokoncz go kiedys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh szkoda mi było czasu na takie detale ...:) Może przy nastepnym projekcie bo jak będę go poprawiał przez wieki to nigdy go nie skońćze. Tak więc to jest niestety (dla mnie stety bo i tak jak na pierwszy (w zasdziie drugi bo jeszcze była 307 ale nie skocznoa) poly modeling to i tak przerosłem swoje oczekiwania:)) finalna wersja bmw :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ten wydech to okropnie wygląda...

1. wydech nie jest czarny !! - srebrny...troshke osmolony na końcach...

 

2. otwory są za małe !! - dym nie ma którędy uchodzić do atmosfery :P

 

3. nigdy nie umieszcza się 4 końcówek na środku !! 2 po bokach tak ale 4 !! :D

 

4. ten chrom na lampach...przednich i tylnich...jest jakiś dziwny punktowy nawet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zauważyłes phantom ale chrom jest czarnybo czarne podłoże a chrom odbija otoczenie. Spoko ja cos takiego jak ty pokazałes tesz potrafie zrobic (heh jak sie ma białego plana jako otoczenie :D). Mogłem dac mape chromu z library maxa ale ona wygląała jeszcze gorzej niż to :). A propos takie umieszczenie rur jest dopuszczalne :P. Co do wielkości śr4ednicy rur mogę Ci na przykład powiedzieć że jest to mało litrażowa buma :D:D :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ogolnie model podoba mi sie, ale mam pewne uwagi.

1. Wydaje mi sie, ze szyby sa troche, troszeczke za wysokie. Byc moze jest to zludzenie.

2. Troche nijak wygladaja felgi i fotele. Bez wyrazu.

3. I chyba sa z deka za szerokie oponki.

4. Natomiast podobaja mi sie twoje swiatla przednie, jak je zrobiles?

 

Ogolnie jest OK. Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no szyby to na pewno złudzenie bo błedów w karoserii ni ma (może są ale tylko ze względu na to że ten samochód stanowi pomiesznaie wszystkich m6 :D). Oponki są wporzo ale fakt nad flami mogłem torche popracować. Tzn miałem drugą wersję (szprychowanych ale...). Foteliki również są wporzo (wejdź na wipa i popatrz se na nie) tylko taki materiał ze szczegółow nie wiadac :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności