Skocz do zawartości

problem z kompresją


Gość lufrie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lufrie

Zrobiłem animację składającą się z plików się z plików PSD i zmontowałem je w Premiere. Teraz nie jestem w stanie uzyskać poprawnej jakości filmu AVI. Obraz psuje się na konturach obiektów a w szczególności w miejscach które narysowane były narzędziami typu aerograf lub rozmyj. czy może wiecie jak ustawić opcje kompresji i jakiego kompresowra urzyć? może trzeba zrobić coś jeszcze przed kompresją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

nie kompresuj premierem bo coś on krzaczy (przynajmnniej mi) się podczas kompresji. Wyeksportuj animacje do nieskompresowanego .avi i skompresuj jakimś innym programem np. VirtualDUB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lufrie

Dzięki z pomoc. tak zrobię? Jestem głęboko na początku drogi. Może mi doradzisz czego użyć jeśli chcę robić filmy w stylu animacji Monthy Python czyli dość prymitywne animacje składające się ze zdjęć lub ich fragmentów? Robienie tego klatka po klatce jest to jednak ogrom pracy jak na tak prostą rzecz, przesunięcie jednego obiektu jeszcze proste ale kilku na raz to piekło. Czy nadaje się do tego 3D studio, chyba nie bo tam obiekty trzeba narysować już w programie. Flash, Adobe Live Motion? Zupełnie utknąłem w gąszczu porad... A chcę tylko przesuwać zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na konturach? takie male poziome paseczki? moze chodzi o przeplot? jesli film ma byc do odtwarzania tylko na kompie to go wylacz. mi premiere kompresuje bez problemow.

 

do przesuwania zdjec - After Effects.

 

 

pozdr

 

 

kru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lufrie

Tak chcę go odtwarzać na kompie. ale to nie są kreseczki tylko pixeloza, nieostre duże piksele na krawędziach albo na miejscach rozmytych w photoshopie. spróbuję zrobić to co mi radziłeś. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi doradzisz czego użyć jeśli chcę robić filmy w stylu animacji Monthy Python czyli dość prymitywne animacje składające się ze zdjęć lub ich fragmentów?

 

Duzo roboty bedzie ale moze after effects od Adobe??

 

a co do tych bledow to nie kompresuj w premiere tylko exportuj bez kompresji i w virtual dubie daj na divx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności