Skocz do zawartości

KRĄŻOWNIK


Rekomendowane odpowiedzi

A to pracka która nie jest zakończona i będe ją ruszać dopiero za kilka miesięcy z braku czasu... chce zrobić całą flote :) ale co sądzicie narazie o samych silnikach??? na brak szczegółów nie zważajcie bo jeszcze dodam dużo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

p IV 2000 - 512 ram ale spoko zanim to skończe to już sie wymieni na nowszego :) a jeżeli już chodzi o samą animacje to będe to animował najpier na prostuch bryłach oczywiście... więc spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne! Wlasnie dla czegos takiego wzialem sie za Maxa... Twoj model bardzo przypomina silniki Gwiezdno Wojennego Sovereign Super Star Destroyer, a to byl zabojczy - 14 kilometrowy \"stateczek\" :D

 

Ehh ciekawe kiedy ja cus takiego bede umial :|

 

 

Pozdrawiam

Gith

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie male pytanie, skad mozna wziac tego typu rysunki, ew. Concept Arty? (oprocz bluprintow Star Treka i z SW (tych z albumu o statkach), no i oczywiscie oprocz ArtByFeng.com)

 

?? Any ideas? Bo szukalem, szukalem i nie moglem znalezc, a sam rysowac to nie zabardzo. [pomocy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myśle że tyle szczegółów wystarczy... pamiętaj żeby nie przekombinować ! za dużo szczegółów psuje model... są granice :) wydaje mi sie że takie uszczegółownienie wystarczy :) pozatym dodaj teksture :) tekstura to połowa sukcesu :) ale trzeba przyznać że dobra robota :)

 

Pozatym nie chce cie straszyć ale twój sprzęt nie wytrzyma całej floty :) jeden model będzie miał spory problem strawić :) co dopiero flote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności