Skocz do zawartości

scena 3d/ biżuteria


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ale sie tych an namnozylo, juz 3.

przy bizuterii z glow efektem to mocno przedobrzylas, i troche zbyt niebiesko jak na mnie.

lalka ma przyjemny klimat, ewentualnie mozna by dodac volume swiatelko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szkoda ze rendery takie male...

schody mi sie podobaja...maja cos w sobie...zajmujesz sie takze fotografia ?? swietnie dobrana glebia ostrosci..mozna by sie tej lalki przyczepic ale ta scena ma cos w sobie

bizuteria...ehh jakos nie bardzo przypadla mi do gustu..sposob prezentacj troche taki "kiczowaty"

Pozdrawiam i powodzenia w dalszej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitam.

1. Wieksze rendery :)... W bizuterii to szczerze mowiac nie widac zadnego detalu. Naprawde, pochwal sie tym czego dokonalas. Bo tak, sie napracowalas, a tego nie widac :)

2.Bizuteria mi sie podoba, ocenilem na tyle ile widze ;). Efekty odblaskow powinny byc troche bardziej wyraziste i mniejsze.

3.Schody... scena ma potencjal. Dobrze by bylo gdyby byla calkowicie czarnobiala, albo laleczka mocno czerwona (taki akcent sceny). Ogolnie jest pozytywnie.

4. "...ale chyba nie jest aż tak źle??:)"... nie, nie jest az tak zle :).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszystkie uwagi i sława uznania. Postaram się wziąć pod uwagę każdą Waszą poradę i ulepszyć moje sceny. Umieszczę też moje wcześniejsze prace, może wtedy będzie Wam jeszcze łatwiej ustalić jakie błędy popełniam rutynowo i co wszczególności w moich pracach razi. Buziaki ogromne dla Was.

Do przeczytania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biżuteria ciekawa ale ten niebieski kolor drażni i wydaje sie to dosyć odpustowe - ale jubilerem to ja niejestem więc mnie nie słuchaj:p - na lalach sie za to znam:) i wydajem mi dosyć ostro "skefana"...daj większy render to będzie można powiedzieć coś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności