Skocz do zawartości

pierścionek


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

uprzedziłeś mnie :P

... ja bym usunął odbicie pierścienia na stole, zmieniłbym texture stołu na jakąś inną, dorobił jakieś szpary w stole [między deskami]... jakiegoś browca postawił...

myśle że zaraz lepiej by wyglądało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orginał jest taki waski więc nie będe zmieniał... hm... a odbicia tio mi sie podobają wiec nie wiem czy będe zmieniał :P ale czy dziury robić.. hm :| nio nie wiem.. ale z browcem na pewno odpada :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie super. Tylko widze problem z cienie, przeswituje z prawej strony swiatlo między drewnem a pierscieniem. Chyba użyłeś Shadow map, lepiej użyj Area shadow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada imponujaco ale wewnetrzne krawedzi zdaje mis ei ze ma zbyt ostre , Pomysl chciałbys nosci cos co ci palca kroji ?? chyba nie hehe ale wogóle to ładnie wykonane :) Gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladny:))) tylko pytanko...skad te odibicie swiatla w srodku pierscionka?? prezcierz od wew. jest metal wiec ine moze byc kaustyki...bo od zew. sa dopiero te swiecidelka....

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo.. weź se pierscionek metalowy i połuż gdzieś to sie zdziwisz :) powinno być i jest odbicie... a kryształki właśnie w bardzo małym stopniu odbijają, znaczy w tym pierscionku co mam przed sobą :) więc jest wszystko w porządku... później spróbuje jakoś atrakcyjnie zrobić tą kaustyke w wewnątrz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności