Skocz do zawartości

Renoise V.15 RC2


Gość r4f4l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość r4f4l

Witam,

Na szczescie znalazlem to forum i mam nadzieje ze mi ktos pomoze.

Wczoraj kupilem i zainstalwalem Renoise V1,5 jednak jestem calkowicie zielony co i jak w nim dziala. Mialem lata temu do czynienie z fasttrackerem jednak od tamtego czasu minelo wiele wiele czasu.

Sprobuje krotko napisac jakie mam pytania.

1. Skad sciagnac instrumenty do tworzenia muzyki?

2. Jak zaczac tworzyc nowy utwor, tzn kiedy uruchamiam to automatycznie mam czyste wszystkie sciezki jednak nie mam zadnych instrumentow ?

3. Kiedy zaladuje juz jakis utwor sciagniety z internetu to po prawej stronie moge wyciagnac z niego jakies instrumenty jednak jak i gdzie je zapisac abym mogl kiedys z nich korzystac i oczywiscie jak je zaladowac?

4. Kiedy juz zaladuje jakis utwor to pozniej nie wiem jak zrobic zeby zaczac tworzyc nowy - moj utwor. Nie ma czegos takiego jak utworz nowy utwor gdzie moge wybrac ilosc sciezek, instrumenty i zaczac od poczatku. Pozniej jak i gdzie zapisac taki utwor zebym pozniej mogl go modyfikowac.

 

Wiem ze to podstawy ale ciezko mi sie w tym polapac... albo program jest zablokowany ze nie moge tworzyc wlasnej muzy - ale przeciez kupilem go ze strony producenta i zarejestrowalem , albo jestem za glupi by korzystac z tego typu programow... heheh

Dobra, pomozcie - pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności