Skocz do zawartości

Zapomniane miejsce: "Stocznia lub świątynia"


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba też coś zrobie w bitwie. Mam narazie 2 pomysły, naraize proboje jakieć koncepty robić i tak dalej.. Upadów nie stety nie będzie raczej czesto gdyż mam inną robotke i jescze szkoła ;/ A pomysły to takie... pierwszy to żeby zrobić jakąś scenke.. na jakiejś polance.. jakieś drzewka... szare kolorki.. troszke żeby to wyglądało tak antycznie i jak na impresionalitycznych renesansowych obrazach... Na tej polance będzie z ziemi tak jakby wyrastał ogromna podstawa jakiejś kolumny tak jakby greckiej.. tzn pozostałość po jakiejś monumentalnej swiątyni.. podstawa tej kolumny będize wyrastała góra 3, 4 metry. więc będzie to z 1/1000 całej kolumny. Pochodzenie tej fikcyjnej siwatyni nie znane.. pozostałość po jakiejś cyliwizacji która wygineła wraz z całą technologią... Srednica podstawy tej kolumny około 10 metrów. Do okoła być może będą także jakieś inne pozostałosci po tej swiątyni. A na taj podstawie będą obradowali jacyś starsi ludzie... może też będą to miejsce uważac za miejsce kultu i będą jakieś zabobony odprawiać. 2 pomysł to zrobienie stoczni takiej kosmicznej.. ogromnej monumetalnej oczywiscie.. oczywiscie inspiracje wiadomo skąd takie sie biorą :) cała ta stocznia będzie zardzewiała... zniszczona.. i będzie miała po kilkatysięcy lat.. taki "kosmiczny cmętarz". Dobra tyle na dzisiaj, za 2 dni będą już koncepty myślę, a narazie ide oglondać na NG film o Fidelu Castro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności