Skocz do zawartości

Living Death: Potępiony!


Moann

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Strasznie pozno przystepuje do bitwy ale mam nadzieje ze sie wyrobie. Jestem chyba jeszcze ciagle poczatkujacy a MAXie to ja sie najwyzej bawie. Ale ze jest to swietna radocha wiec postanowilem wziasc udzial w bitwie (chodz jak zobaczylem inne prace to juz zwatpilem, ale przynajmniej bedzie zabawnie)

 

Temat mojej pracy: POTĘPIONY! Pracka bedzie przedstawiala potepionego aniola..ktory w zasadzie juz duzo z aniolem nie bedzie mial wspolnego. Potepionemu za kare polamano skrzydla i teraz zamiast nich ma zelazny szkielet..pozostalosc jego dumy. Bedzie umieszczony na cokole albo na symbolu inwokacyjnym albo na wieziacym go..jescze nie zdecydowalem. Mam nadzieje ze wam sie spodoba! :) (mam nadzieje ze mi tez :| )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nom miodzio :D ale takie małe uwagi co do szkicu...większe skrzydełka...większa ich rozpiętość mogła by być oraz ten sztylecik...troshke nie pasuje...może coś większegO?? może jakaś katana...albo coś...pozdro...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHA! A co do tego mojego cokołu to...hmm...no cóż właśnie to kończe ale moge wam pokazać fragment który i tak wam nic nie powie heheheh. Pewnie się zastanawiacie poco mi tyle bipów. Wieczorem zamieszcze efekt końcowy(v.beta) to już będizecie wiedizeć :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oto mój cokół na którym będize stał ów demon. Jest to wersja beta i chyba usune te badizewne światełka bo narazie to wygląda to to jak badziewna podsawka z jarmarku ;) I w środku zapomniałem dać materjału więc prosze się jeszce materjałów nieczepiać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharp: oczywiście ze nie tekstury :) poto mi było tyle BIPów potrzebne :)

 

felav: może masz racje ale wiesz jak to jest przy projektach coś Ci wpadnie do łba i tak już zostaje.

 

STANEK: yyy...dzięki...głupio mi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkielety to proste siatki \"na odwal się\" z meshsmothem na 0. Samo wygladzanie cieniem. :) A co do modelowania tego typu rzeczy to ja strasznie polecam taki atlas do anatomii z ktorego zakówa medycyna. Ja im zabrałem :) Jak zamieszcze Ciało to zobaczycie jak mi miesnie wyszły :)))))))))

 

p.s. No Pablo specjalnie dla Ciebie siateczka. :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pod wrzazeniem tego podestu, normalnie wypasiony na maxa , super ja wyb dał bardziej pentagram tki ociekający krwia albo z mgiełka taką co z niego wylatuje czerwoną i tkaiem samym swiatłem mogło by to byc dobre zgranie kolorów co nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna praca i swiatlo cudowne ... oszalamiajacy modelling szceka mi lasnie spadla !! brawa brawa przepiekan praca z extra pomyslem i nienagannym wykonaniem

i taka sczegolaowa w dodatku to jest to co tygrysy lubia najbardziej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeG ... dziękuje bardzo...twoje słowa to słodycz dla moich uszów. Tymbardziej ze jak zobaczylem twoja prace to sie nabawilem \"lekkich\" kompleksow. NAPRAWDE! I bynajmniej nie przemawia przezemnie hipokryzja. :)

 

p.s. Jutro wkoncu pokaze wam cialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joj to czekamy na cialko heh z mapowaniem to czesc mam juz gotowa moan tylko z tym piachem mam problemki cos mi sietam gryzie z kolorami i w tym miejscu o rade pytam ...

a kompleksow sie nie musisz nabawiac bo oswietlenie u mnie slabe ze hey ..

a u ciebie swiatlo to heh wow potega ...

piekne kolory i efekty nan nim a co ty opowiadasz twoj cokol to sczekolowy w cholerke !! i pomysl na cokol bomba !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pozno juz ale umieszczam wstepna siatke ciala tak jak obiecalem ;) Lapki mi jescze nie wyszly wiec je bcialem :)

Dziabalem ta siatke i ziabalem i ciagle mi cos nei pasowalo ale w koncu to juz jest ostateczny wynik. Taaaak wiem ze ma nuzki jak baletnica i raczki za chude ale jestem wtrakcie skinningu i tam juz to porawilem przy secound motion. takze narazie nie krzyczcie na mnie :) plizz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

render to Final. A w scenei z cokolem uzylem tylko finalowskiego voluma, czyli zero GI,caustica czy innych bajerow. To bedzie na koncu. :)

 

SiD: Moj \"potępiony\" bedzie stal na symbolu wieziacym go...wiec jest on dobrany z premedytacja aczkolwiek z gra swiatel to moze wypalic. Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeG, RadX: Wiecie co jest najsmieszniejsze. Ze jak robilem ten model to moje kolezanki ktore go obejzaly z oburzeniem stwierdzily ze przeciez jemu brakuje \"osprzetu\". Zadziwiajace ale zadnemu z moich kumpli to nie przeszkadzalo ;) I w sumie to mam problem. Bo 1) Anioly osprzetu nie maja bo sie nie rozmnazaja. Jak mu dam ten \"osprzet\" to jak bedzie za duzy to wszyscy bede sie gapili na osprzet a nie na postac. jak bedzie za maly to moj aniol nie bedzie straszny tylko...misiowaty..znaczy..uposledzony. No i lipa! :))

 

ps. Dzisiaj postaram sie wrzucic wiecej renderow i moze zdaze z juz ulozana postacia na cokole :))

 

p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam lekko koncepcje. Na ostatecznej pracy moj demon będzie przykuty łańcuchami do cokołu. Osobiście jakoś bardziej mi podszedł ten pomysł. Więc zobaczymy jak to wyjdzie.

 

Dzisiaj wieczorem to pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej po zmainie konwencji generalnie przedsatwia się to tak.

Wiem że demony mogą być nie w konwencji. Ale to moja wizja ...trochę się nad nią narobiłem i teraz to raczej nie będe tego zmieniał. Zresztą ten gość na zaświerzego nie wygląda i ma troche obdarte pół twarzy jak dal kogoś to coś nie jest \"martwe\" to ja się poddaje.

jak się wkurze to zrobie tylko nagrobek i powiem że postać, tak jest ale akurat pod ziemia :P

hehehe. Dzisiaj juz padam wiec to tyle. Jutro skrzydla i finito

 

MeG: Twe slowa jak zwykle bardzo raduja. Widzialem tez, ze sobie swietnie poradzilas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednim rysunku cokół to zwykłe tło bmp Nie umieszczałem jeszce postaci w scenie z orginalnym cokołem bo jak spróbowałem to się okazało że mój komputer mówi stanowcze \"nie\" dla takich ilości faców. :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coraz bardziej slodziuchny jest ;) super pracka a to swiatlo ludzie ludzie

cudowne podest hmmmi sie podoba ale ja jestem zboczona na punkcie wrzaskliwych kolorkow

 

ach swinia jestem bo ci ne podziekowalam za pomoc dzieki dzieki dzieki !

przydalo sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPS! 2 razy mi sie wyslalo! Sorka!

 

MeG: No co TY! Przeciez wiesz, ze czekam na twoja krytyke. :) Za pomoc niema za co. Przyjemnosc po mojej stronie. :) Widzialem ze pracke masz full wypas. Zmiana perspektywy to bylo to!

U mnie kolor podestu ten niebieski to przez przypadek. Dzisiaj koncze cala kolorystyke. Wszystko z podestem bedzie w zgnilych kolorach zieleni prawdopodobnie. Swiatlo z tylu bedzie zminiejszone bo troche tlumi caloksztalt i moze je zmienie na czerwone. I generalnie musze przyciemnic scene zeby glownym swiatlem bylo swaitlo dolne dajace demoniczne cienei na twarzy mojego pupilka :) Dzieki za opinie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgnile zgnile cool brudne i paskudne tak jest !!!

heh pupilkiem go nazywasz slodko nie ma co moj sie nazywa Goran i juz na niego patrzec nie moge jedyne co mi potrzeba jescze to krytyka mistrza dot. swiatla !!

i dzieki !![wow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wypas ,ale moze to bedzie sieszne pytanie jak osiągnołęs takie swiatło za jego plecami ??

 

Praca jest superandzka i bardzo mi sie podoba styl z jakim on podchodzi do zycia hehehe , trche chyba jest zmeczony ciągłym cierpieniem ? co nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SiD: Dobry jesteś jeżeli zauważyłeś jego nastrój. :) Co do światła to jest to FinalRenderowski VolumeLight nałożony na Spota z FRshadowMap.

 

MeG: Ja na swoją pracę też już patrzeć nei mogę bo ileż można. Na dodatek zawalam przez to studia i sponsor(mama) jest niezadowolona! No ale że dzisiaj już koniec to damy rady, nie! :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....a trace juz nerwy. Scena ma po optymalizacji prawie 2.000.000 poligonow, zuzywa przy rendering 1,2 GB ramu i robi sie wieki.

prezentuje render ktorej tams juz wersji beta. Ale brak mi juz troche wytrwalosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności