Skocz do zawartości

Problem z OpenGL


Gość ziema

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ziema

Mam problem z wlaczeniem akceleracji OpenGL w Rhino3. Jak zaznacze zeby rzutnie drutowe byly wyswietlane za pomoca OpenGL to wtedy jak przesowam czy obracam jakis obiekt to go nie widac. Jak go juz puszcze to sie pojawia.

Mam GeForce 4MX, nie jest to wina sterownikow bo juz na 5 roznych wersjach sprawdzalem (nawet takich przed 1,5 roku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

"rzutnie drutowe" cool pomysl ;) podoba mi sie bardzo :D to brzmi tak ladnie po polsku ;) hehe...

 

sorki ale musialem to napisac to jak normalnie przypomina osnap= zaczep szkoda ze nie odczep :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buehehe, radosna tworczosc rodakow, to lubie :)

 

co do problemu to wyglada na ustawienia w opcjach, poszukaj pod zakladkami odpowiedzialnymi za wyswietlanie. sorki za ogolniki ale nie znam rhino ni troche. swoja droga zalezy co rzutnie drutowe oznaczaja, bo byc moze to faktycznie jakis blad jak szeryf raczyl zauwazyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zbulwersowalem jak zobaczylem w gazecie zapowiedz filmu "dirty dancing" zgrabnie przetlumaczonego jako "wirujacy seks" ...

 

jezeli znika ci przy shaded view to jest to calkiem normalne ... bo komp nie nadaza shadowac tak szybko jak ty obracasz :) jesli jednak znika ci przy widoku siatki ... to juz padaczka ... mi nie znika na GF2mx ;]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ziema

dzieki, z tego wynika ze musze sobie zmienic grafike :/

sorki za ten jezyk polski ale akurat mam rhino po polsku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności