Skocz do zawartości

Opticore Scorpion - My own car!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki Pablo, Niestety moja maszyna sie nie wyrabiala, mialem tez malo czasu. Dlatego jest bez AA. Natomiast co do kół, to one sa z innego samochodu :). Niedługo zrobie nowe felgi. Bieżnika nie ma, ale myslalem, zeby jakis zrobic. Jak czasu mi starczy, to bedzie. Jeszcze raz dzieki. Pozdrowionka...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość barO_O

Ahoy! Widzę, że prace zmierzają do szczęśliwego finału !!! Czekam na obiecane nowe felgi i życze Skńczenia pracy w terminie !!![soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...po pierwsze to nadal nie wiem jak ta furka ma skręcać...myśle że uroda nadwozia bardzo by się poprawiła (i całe gdybanie na jej temat) poprzez nadanie jej elementów agresywnych...delikatnych, specyficznych dla małych a zarazem eleganckich...nie ma co skrywać...piękność idzie z agresywnymi kształtami...:D

 

Ps. A gdzie są jakieś zderzaki??

 

a to taki mój mały zamyśł na temat wyglądu tego furażu...przemyśl sobie...(to tylko sugestia z mojej strony)...

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie Phantom...

 

Po pierwsze, w nadwoziu, w miejscu gdzie powinny byc nadkola wystarczy wyciac odpowiednie dziury i smochod bedzie skrecal. Dziur z zewnatrz, praktycznie nie bedzioe widac.

 

Po drugie, samochodzik ten nie jest tylko SPORTOWY/WYSCIGOWY. Moim zamiarem bylo polaczenie takiego wlasnie samochodu z kombi, aby byl bardziej praktyczny. Samochod zaprojektowany dla pary mlodych ludzi (zalozenie projektowe). Taka byla wlasnie idea powstania tego autka.

Po twoich zmianach samochod ten wyglada na b. wyscigowy.

A tak poza tym, to piekno jest pojeciem wzglednym i kazdy rozumie, czuje to na wlasny sposob.

 

Co do zderzakow... Sa samochody, ktore ich nie maja np. zobacz sobie na stronie firmy (link ->Rinspeed Design:)

Wiec dlaczego moj mialby je miec... Mam nadzieje, ze temat zderzakow juz zamknelismy.

 

A tak na zakonczenie samochod zrobilem na jeden konkurs (projekt samochodu), korego termin konczy sie jutro...

 

Jeszcze raz dzieki za sugestie. Po konkursie byc moze bede rozwijal ten projekt, przerabiajac go np. na samochod wyscigowy.

 

Pozdrowka...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ten samochód jest...dziwny..acz kolwiek ma coś w sobie...ale te dzióry...ash prosi sie o zderzak...:P mash linka do tego konkrsu?? jakąs galerie bym sobie z miłą chęcią obaczył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności