Skocz do zawartości

goomisiowe portfolio - lay


goomisia

Rekomendowane odpowiedzi

tak w zasadzie to: po pierwsze - nie znam flesza, po drugie - nie mam zbyt wielu prac, ktorymi chcialabym sie chwalic; ale chcialabym sie nauczyc flesza i miec co pokazac... stronka z grubsza powstala w ramach treningu, z zalozenia miala byc prosta i pogodna... jeszcze nic tam nie ma, ale moze ma ktos ochote sie wypowiedziec?

 

http://www.meritus.pl/~goomisia/fleszu/Movie1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmmm sriednio mi sie podoba :/ zolte kola na czarnym tle....poza wzgledami czysto esetycznym (zbyt to wszytko jest nachalne, te cyferki to nie najleprzy pomysl, no i kolorystyka...) wydaje mi sie ze powinnas skoncentrowac sie przede wszytskim na rozwiazniu nawigacji. jak bedziesz przelanczac sie miedzy obrazami (jak bedzie ich wiecj niz 6) gdzie beda wyswietlane tak aby byly widoczne i czytelne, czy znajdzie sie miejsce na ewentualne teksty (cos o sobie itp)...

Pozdrawiam i zycze powodzenia w pracy.

P.S. Tak BTW moze to pyatnie troche nie na miejscu ale ktora to Ty?? trzymajaca czy trzymana?? :P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to chyba akurat malo istotne :) (fote wrzucilam pierwsza z brzegu)

 

prac nie znajde pewnie nawet 6 takze nie ma problemu, ogolnie tak jak mowilam, ta strona nie ma sluzyc niczemu konkretnemu poza moja zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się czepiacie, dziewczyna lubi żółty kolor, chciała się pochwalić jak ślicznie zrobiła, a wy tak ja szczerze potraktowaliście niedelikatnie hihihi

 

a powiedz ty mi gumiśko w jakim celu pokazałaś tą stronkę skoro krytyka Cie nie interesuje

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We flashu jak robisz buttona to w polu Hit narysuj sobie jakis kwadracik w polu danej cyfry coby "rączka" sie pojawiała nie tylko podczas najeżdzania dokładnie na cyfre tylko także w jej najbliższej okolicy:) (Bo smiesznie to wyglada jak mam kursor w brzuszku 6 a kliknąć nie mogę :P:P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niefajne :/

 

ale jakbyś chociażby zrobiła białą obwódkę grubości np. 3px dookoła tego zdjęcia to już by było lepiej...

Jakbyś jeszcze zmieniła kolorystykę na bardziej jasną i pastelową (bo tu jest kontrast, w dodatku czarny i zółty to kolory ostrzegawcze :)

I jakbyś jeszcze wprwadziła prostokątne pole na tekst na górnej warstwie ( i prostokątne pole na grafikę) to nawet chyba ładne tło byś miała z tych kółek.

 

no... pierwsze koty za płoty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak. dziekuje bardzo za krytyke, mili koledzy :)

nie rozumiem tylko po co ta uszczypiliwosc? pastelowych kolorow nie lubie, a moja strona nie moze sie chyba klocic z moim ja - musi do mnie pasowac (dlatego tez jest taka okragla :) )

zestaw czarny-zotly bardzo lubie, ale skoro wywoluje az taki niesmak u innych to sie nie upieram - moze byc np czarny-bialy, albo jakis inny ladny kontrast. W normalnych warunkach poprosilabym o porade w tej kwesti, ale skoro Wam ogolnie calosc nie podchodzi to chyba nie ma sensu. Problem moj jest taki, ze niestety wiekszosc z Was lubi pomroczne klimaty a ja nie bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze Cię zmartwić, że niestety lubię mocne montrasty i żywe kolory oraz dużo bieli ale Twoja stronka jest pomroczna jak dlamnie, proponował bym ci jakieś eksperymenty z tymi kołami np: jedno r255 g160 b000 drugi podobny kolor tylko g140 itp może by się troszkę ożywiło no narazie jest troche monotonnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na mnie koledzy dzialacie, ze zmienilam kolory... na bardziej pomroczne :) (z dwojga zlego wole pomroki niz pastele) wiem - pewnie jest monotonnie i niefajnie:

 

http://www.meritus.pl/~goomisia/fleszu/Movie2.html

 

z buttonami na razie nie walcze bo jeszcze do niczego nie sluza, ale jesli bede kontynuowac, wezme sugestie pod uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że przerobiłaś fotkę na coś takiego, lepiej wygląda i komponuje się ze stroną. Ogólnie jest lepiej, ale kolory nadal fatalne :P

szczególnie razi mnie ten czerwony okrąg rozpływający się po monitorze na starcie - to już chyba przesada... :/

No ale postęp jest. czekam na trzecią wersję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie, ze ciezko Wam bedzie mnie przekonac do jakiejs bardziej stonowanej palety kolorystycznej - ja uwielbiam jak cos jest takie wlasnie kontrastowe, nachalne, przesadzone a przede wszystkim inne niz cala reszta, takie troche na przekor (z doswiadczenia wiem, ze bardzo niewiele osob toleruje polaczenie odcieni szarosci z czerwienia). Nie chce robic kolejnej stronki ze standardowym paseczkiem menu (na gorze, czy po lewej), w milych dla oka kolorkach itp itd. Jak macie jakies fajne przyklady ciekawych stron, z niecodziennymi rozwiazaniami to pokazcie, chetnie podgladne :)

Tymczasem obmyslam zupelnie inne koncepcje mojego pustego portofolioza, szkoda tylko, ze Wam ich nie pokaze... bo nie bede umiala ich zrealizowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja wtrace swoje 3 grosze ... ;)

 

- Widze ze stosujesz bardzo odwazna kolorystyke, kontrastowa ale fajna mi to nie przeszkadza :P dla mnie +

- Ciekawy pomysl ale wykonanie slabsze ;) ciekawi mnie jak chcesz i gdzie dac tekst? tam gdzie jest foto?

- Kolejne to menu beda same cyfry czy tez tekst? :) bo jezeli tez tekst to chyba bedzie trudno go tam wkomponowac dobrze ;)

- Ciekawy pomysl z tymi okregami ktore sie pojawiaja ... chociaz moglabys zrobic tak ze jest jeden maly na poczatku i jak dochodzi do jakiegos obiekty to tak jak by sie rozcinal i dzielil na mniejsze wpadajac na nie, itd. (nie wiem czy jasno wyjasnilem o co mi chodzi:D)

 

... ogolnie projekt mi sie podoba ale potrzeba nad nim popracowac a moze wyjsc z niego cos bardzo ciekawego ... ale to wymaga jeszcze troche pracy ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojraczq - tak jak napisalam na poczatku, nie znam flesza, takze nie wymagaj ode mnie nie wiadomo czego! tekstu w zasadzie prawie nie bedzie, ale owszem, jesli bedzie, to w najwiekszym kolku, tak samo jak potencjalne pracki. A w menu beda tylko cyferki, bo po co wiecej? (juz od wczesnych lat podstawowki zarzucano mi lakonicznosc...)

 

oczywiscie, nie uwazam, ze to jest rzecz skonczona, Wy przy komantarzach tez mozecie to wziac pod uwage ;)

 

no i dodam jeszcze, ze priorytetem jest dla mnie wyglad tego sajtu, a nie funkcjonalnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ladnie wyglada ;) mowie ze mozna go jeszcze urozmaicic i bedzie lepszy :) wiec pracuj nad nim dalej :) i jak juz wyzej napisalem fajnie by wygladaly te kolka, ale pewnie jest to trudne do zrobienia, nie wiem nie znam sie na flashu :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności