Skocz do zawartości

imprecis.com - splash + layout


imprecis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Muniek777

nieźle, nieźle ale szczerze spodziewałem sie czegoś więcej, tyle sie nasłuchałem o tej stronie a tu pustka, już chociaż odnośniki byś zrobił i potem napis "strona w budowie" albo cosik innego, bo klikam i klikam i nic;/

język na stronie bardzo ciekawy nie powiem, ale nie wiem jak inni ale nie kumam;p

panel logowania wrzuciłbym na lewą stronę bo po prawej wygląda sztucznie;/

Ta wstawka z "do You know..." dla mnie jest śmieszna i wygląda jak hasło z programu dla dzieci.

Licznik wrzuciłbym gdzieś na bok a nie na środku. (tak btw to ładną sobie liczbę ustawiłeś;p)

po co dałeś znów kontakt skoro masz specjalny odnośnik do owej podstrony??

chyba że to potem zmienisz jak strona będzie gotowa.

od strony wyłącznie graficznej prezentuje się ładnie, ale nie zaobserwowałem tu żadnych "specjalnych" efektów.

Podsumowując na tę stronę według mnie ładnie sie patrzy ale beznadziejnie obsługuje (będzie obsługiwać)

 

Wiem, że powinienem sie skupić bardziej na grafice a nie ogólnie stronie ale sądzę, iż krytyka się przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg...Man...Ten temat jest sprzed ponad 2 lat !! (tamten design był inny) Co do strony to na razie funkcjonuje, a raczej zaczyna funkcjonować wersja testowa...http://www.imprecis.com/testowy/ Za parę tyg. strona powinna być skończona. Czemu dopiero za parę tyg. ? Studiuję, poprawiam film itd. Jeszcze powiedz mi od kogo tyle się nasłuchałeś oraz czy Cię znam ?

 

Co do języka to jest to Lorem Ipsum. Nie chce mi się robić na jego temat wykładu w tym temacie, proponuje po prostu zgooglować go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłem opinie na temat pierwszego "design'u", bo drugiego nie mogłem znaleźć na necie, moja opinia jest taka jak napisałem;p

Nowa strona:

Jak widzę zmieniłeś parę rzeczy ale dalej uważam, iż strona jak na tak znakomitą grupę jak "imprecis" jest słaba. Z tego co wiem jesteście formacją zajmującą się głównie grafiką i ogólnie rzeczami związanymi z kompami, tak więc strona jest średnia. Zmień parę rzeczy (w pierwszej kolejności kursor, który zmienia się na jakiś krzyżyk;p wkurza;p) Powiedz mi ten obrazek Gobby, co to ma być?? Ostrość chyba wam padła. Ta Australia jakaś znajoma, już gdzieś to widziałem, odgapiałeś od czegoś?? W "about us" masz o jednego członka za dużo.

BTW byłem na stronie przez 10 minut i jest nudna, znasz się na projektowaniu stron, grafice 2D i 3D no to zrób coś żeby nie była nudna, może jakieś dodatkowe bajery z flasha?? Polecam rozwijane przyciski, prosty bajer a ładnie wygląda i jest przydatny.

A co do łaciny... hmm... Użyłeś generatora czy znasz łacine?? Myśłe, że chyba to pierwsze;p Jak ją znasz to respect. Jeśli chciałeś w tedy się popisać- nie wyszło. Nikt was nie zrozumiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem jesteście formacją zajmującą się głównie grafiką i ogólnie rzeczami związanymi z kompami
Mylisz się...

 

Powiedz mi ten obrazek Gobby, co to ma być?? Ostrość chyba wam padła. Ta Australia jakaś znajoma, już gdzieś to widziałem, odgapiałeś od czegoś??
To są przykładowe obrazki. Z moich są tylko 2.

 

BTW byłem na stronie przez 10 minut i jest nudna, znasz się na projektowaniu stron, grafice 2D i 3D no to zrób coś żeby nie była nudna, może jakieś dodatkowe bajery z flasha??
po co niby flash ?

 

A co do łaciny... hmm... Użyłeś generatora czy znasz łacine?? Myśłe, że chyba to pierwsze;p Jak ją znasz to respect. Jeśli chciałeś w tedy się popisać- nie wyszło. Nikt was nie zrozumiał.

 

Nie skomentuje tego co napisałeś wyżej, bo ośmieszasz się swoją niewiedzą. Myślałem, że już to wystarczająco dobrze opisałem powyżej.

 

Mam wrażenie, że wylewasz tutaj żale jednego z byłych członków Imprecis. Daruj sobie, bo w przeciwnym wypadku zgłoszę to do administracji.

 

Btw.10min spędziłeś na stronie na której nic nie ma...To świadczy raczej o tym, że strona jest mega interesująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności