Skocz do zawartości

Living dead : Resurrection of Goblin


SiD

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien czy jest tak mozliwość ale zaczynam nową prace , w bitwie , mozliwe ze to smiesznie brzmi ale mam zamiar zrobic , dwie prace jednoczesnie , jest mi tak wygodniej , bo nie potrafie sie skupic na jednej pracy cały czas , mam nadzieje ze jest taka mozliwość prosze o komentarz Moderatorów,

Jezeli jest za raz właduje małe poczatkowe renderki

 

Opis Postaci , hmm mój Goblij , bedzie wyglądał troszke inaczje niz t zazwyczej wygladają gobliny , bedzie hmm aa zreszt ą sami zoabczycie i ocenicie

 

Ja czekam na ocene Moderatorów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by MeG

czekam niecierpliwie na pierwsze rendery !

 

Dobrze MeG dla ciebie zrobie wyjątek i zaaplikuje tu pierszy render jaki dzis pokaze , nic pewnie specjalnego tu nie ma ale spoko bedzie jeszcze , jak jakies uwagi , to walcie jak w dym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Tomek Kosiorek

:)dzabba style:)

 

Style jak style hehe , ale to nie Jaba lecz moja wyobraznia ostatnio ogladałem na HYPER - od 20:00 do 24:00 na minimaxie , progrma o grach i takich tam , podsunoł mi taki pomysł jak widzialem to mi sie skojazyał bitwa i motyw wykorzystania tego tu .... zoabczyczym z czasem czy sie wam spodoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...no fajnie...ładne kolce, tylko czy je specjalnie zgiales na koncach? moze lepie by wygladaly takie bez zgiec na koncach ale tak nie jest zle-praca napewno na duzo lepszym poziomie niz ta poprzednia:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienkjas Sharp , tak zginałem sie własno recznie , uwarzam ze dają lepszy efekt , ale moze i takie proste , tez były by przyjemne, hmm zoabcze co da sie zorbic a tu kolejne dziury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Phantom

fajowy...jeszcze może jakieś takie fikuśne kolczyki gdzie niegdzie :D

 

Dzienkas hehe dobry pomysł moze tak zrobic mu uszy heh i kolczyki doczepic , i jeden na wardze i na nosie hehe , cos z tym zorbie napewno uszy to na 100 % walne , praca idzie powoli ale spoko jak sie przyłoze to skoncze w trymiga hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienkuje Acid_19 , za podpowiedz , ale to nie jest zaden Jabba style !!.....

Po drugie nie wiem jak mam zlikwitowac te szrame na srodku hehe

Ale hmm spokojnie napewno sobie poradze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze wiele pracy MeG mnie czeka bo to dopiero początek , wiel zmieniam i modernizuje sobie , nie wiem czy na lepsze czy tez n gorsze hehe ale staram sie , moze to zoabczycie mam pare renderków jak goscia przekształcałem wiem ze to lipowe i prymitywne robienie ale , hmm ocena nalezy do was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom , dzienkuej , wykorzystam to co mi napisałes obiecuje ze sie postaram , bedzie kolczyk , i nos i wiszystko , ale mam zrobione narazie tyle , moze potem jakąś siatke wrzuce oki ? a moze i teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niech wam bedzie z tym Jabbą , ale ja wiem swojee i tak i tak hehe no owoli cos robie i tu wrzucam wiemz e zmiany są niwielkie ale chce byscie widzieli praktycznie każdy mój krok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by MeG

moglbys swojego goblinka pokazac z boku ???

Tak ale w pózniejszym etapie , teraz pokaze mała operacje na nim hehe

A dokładnie dalem mu słuch hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm....mi sie barfdziej podobaja red eyeys:)...popraw jesze luk brwiowy ba sa jakies pogiecia...oraz mi sie bardzirej podobal ten pierwszy nos...nie wiem jak inni....

 

pozdr[spox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nproporcje sie poprawila ale cos ten nos za gruby u dolu a za cienki u gory popraw gore zrob grubsza

no i te uszka bardziej odstawac powinny btakie klapioki mu zrob i koniecznie kolczyk w uchu taki ze starego zlota hmm zrob moze z niego pirackiego goblina ... to tylko wolna propozycja i oczodoly zmien troche je bardziej owalne zrob i skosnei jw ustaw / bedzie grozniejszy /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo i MeG dzienkuje za rady , zaiste sie donbich postaram dostosowac o ile spamietam co jest co hehe , jakos mi sie uda teraz lepeij mi sie modeluje wiecje umeim , z kazdym pomysłem co snowego sie ucze , tera zmoge wam pokazac kolesia z boku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no tak jak pablo mowi za dlugi ten nochal na koncu czolo mu troche do przodu wysun i brode na przod tez trzeba wysunac hmm uszy za male troche tyk mysle

pozatym fajniusi jest zrob go taki strasznym goblinem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie koniecznym jest zrobienie srodka ust, tzn gęby, jezyka, podniebienia....

 

I drobna uwaga.. ZEBY powinny byc takie, jak mial AL BUNDY :)... cytuje...

 

\"Ten zielony moze da sie jeszcze uratowac, ale tego czarnego trzeba wyrwać\" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

 

ee, mi sie ta geba nie podoba. nie wiem jak innym, jest to wylacznie moje zdanie. nie podoba mi sie glownie kulowatosc z profilu, a takze strasznie uwydatnione czesci mordy - uszy, morda nos. Nos np. powinien gladko wychodzic z calej mordy a u ciebie jest extrude scianki i wymodelowany nos. nie sprawia to wrazenia spojnosci :). Pozatym te kolce... a raczej otwory na nie. Jak ty robisz je takie krzywe i dziwne? I jeszcze jedno - najpierw sprobuj uchwycic wyglad twarzy, czyli ustalic gdzie oczodoly, a potem robic kolce itp. A ty z tego co widze najpierw zrobiles kolce, a potem oczodoly :) przez co gorne zgrubienia nad okiem(nie wiem jak sie to nazywa) koncza sie na kolcach co nie za bardzo wyglada :).

 

Mam nadizeje ze jakos pomoglem, pozdr.

nie poddawaj sie, zrobisz pare glow i bedzie lepiej :). (ktos to juz keidys mowil).

 

powodzenia w pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienkuje za komentarze

 

Darkelf to była ostra kryttyka ale masz do tego prawo i wiedz ze ja sie nie złoszcze , wrecz podziwiem tych którzy nie boją sie powiedziec to co widza i mysla po swojemu , ale co do oczodołów na kolce to najpier robiłem oczodoły a potem dopasowywałem kolce wiec spoko, co do nosa napewno go nie zmienia , poniewarz pewnie nie raz jeszcze bede do niego wracał , ale szanuje wasze zdanie moji kochani :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widzę SiD, że nabierasz doświadczenia w bitwie.... ten goblin - a właściwie chyba Big Boss Gobas wyszedł Ci bardzo fajnie... jeszcze tylko rażą łączenia ale myślę, że za wcześnie aby to oceniać ...

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom co do cs-a jestem za , heh miło bedzie zagrac z kims dobrym :D

 

boowa dzienkuje , tez uwarzamz e sie wiele ucz a dzienki Pablo , Tomek Kosiorek , MeG : umiem juz bardzo wiele w zyciu bym sie nie spodziewał ze cos mi wyjdzie jeszcze z tego modelu

 

Tu nałozyłem texturke , jak widac nie wiem czy jest dobra heh miał tez texture arbuza ale mnie wq ta textura wiec nałozyłem taką .... NIe powiem od kogo co sie ucze to to forum powarznie zaczyn mnie denerwowac swojimi przejamami praku szacunku i wartosci ......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob mu usteczka troche bardziej wypukle i bardziej okragle dolan warg wyglada kwadratowo troche ... co do textury to ma b.mla rozdzialke z tego co widac daj mu zebiska fajne na dole takie 2 wielgachne kly uszy zrob mu troche grubsze i wieksze

a pozatym wyglada calkiem calkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności