Skocz do zawartości

[Wnętrza] wizualizacja holu hali lodowej (lodowiska)


Świerk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie żebym chciał cie zjechać.... ale czego was uczą na tych studiach? Oglądam twój drugi wątek i tak patrze.... że jest to kolejna dość kiepska praca. W tym projekcie bardzo razi powatrzalnośc tekstury i kanciastość tego drewna. (ma na myśli kanty na skrętach :]).

 

PODSUMUWJĄC: obiekt wydaje się i jest bardzo prosty.... kiepskie tekstury... i marne oświetlenie... ogólnie nie pozytywne wrażenie...

 

PS: nie miałes innego rendera? :\.

 

PS2: jesli uraziłem komentem to sorki ale ja tak to widze jak napisałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ludzie rzeczywiście troszke przerośnięci (plugin także może coś skopać:)) no i cienie wiem że przy takiej ilosci świateł o cień trudno ale zawsze jakiś bedzie pozaty na kolumnach w ostatnim ujeciu są jakieś dziwne plamy. Nawet ładnie powiedział bym że nawet więcększa ocena by była gdyby nie to tło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie jakies takie plastikowe i "amerykanskie" Tobie to wyszło, drzewko faktycznie jak z jakiejś gry komputerowej...

a plansze w poscie 6 tym przywodzą mi na myśl wnętrze statku Star Trek, ale moge sie mylić bo na filmach to sie kompletnie nie znam ;)

 

a co do braku cieni przy pamperkach to moze zapomniales wlaczyc pstryczek od tego zeby byly cienie w RPc :> albo dales za slabo podzieliles siatke przy liczeniu radiosity?

 

pozdrawiam, boba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vray user:

"ale czego was uczą na tych studiach?"

zapraszam cie na wydzial abys sie dowiedzial...

 

"obiekt wydaje się i jest bardzo prosty"

zapraszam cie na wydzial abys sie dowiedzial...co to jest minimalizm...i pare innych rzeczy...

 

vorek: thx!:)

 

AGmakonts:

"pozaty na kolumnach w ostatnim ujeciu są jakieś dziwne plamy"

tak juz wiem skad sie wziely - na slupie jest duzy bump i przypuszczam ze ciemne plamy to przez niego... troche to dziwne bo tak czy tak swiatlo tam dochodzi (odbite)...nie mialem juz czasu na zabawe z tym...

 

SansSerif:

1.sorki moze rzeczywiscie nie powinienem wpadac z tym po raz kolejny do finishedworks ale czemu tam sa ikonki podgladu a w architektura nie? (przynajmniej u mnie). poza tym wiecej ludzi to odwiedza...

2. [Wnętrza] wizualizacja holu hali lodowej (lodowiska) i [Wnętrza] wizualizacja holu hali lodowej (lodowiska) [drugi design] to dwa rozne projekty a ty je usunales!!! (wpakowales w jeden).why???

 

boba:

"plansze w poscie 6 tym przywodzą mi na myśl wnętrze statku Star Trek"

wspolczesna architektura przywodzi na mysl rozne skojarzenia ... wedlug mnie bardziej kojarzy sie ze skrzydlem samolotu;)

"drzewko faktycznie jak z jakiejś gry komputerowej..."

to moj pomysl nie sciagniety z niczego

 

aaa:

"czy wszyscye maja te obrazki takie miniaturowe ? nic tam nie widac :/"

1.zalacznik jest 120x95 tylko po to zeby byl ikonka

2.wizy 800x600 sa w glownym poscie - czasami u mnie sie tez nie pokazuja. why? ktos wie? sa pobierane z servera interi gdzie mam stronke swoja... problem z interia? w firefoxie po ponownym restarcie systemu u mnie juz jest ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam cie na wydzial abys sie dowiedzial...co to jest minimalizm...i pare innych rzeczy...

a mozesz zgrubsza opisac co to jest minimalizm i gdzie jest on widoczny w Twoim projekcie? i jeszcze jezeli moge prosic to odpowiedz na pytanie czemu zrobiles maly(niski) wiatrolap?

pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz zgrubsza opisac co to jest minimalizm i gdzie jest on widoczny w Twoim projekcie? i jeszcze jezeli moge prosic to odpowiedz na pytanie czemu zrobiles maly(niski) wiatrolap?

pozd.

 

nie mowie ze projekt jest superminimalistyczny (bo nie jest) tylko chcialem powiedziec koledze vray user ze nie zawsze chodzi o przesadna, skomplikowana forme.

wiatrolap moze sprawia wrazenie za malego dlatego, ze cos dziwnego podzialo sie chyba z RPC pluginem i ludzie mogli wyjsc ciut za duzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale nie chodzi o proporcje ludzikow do obrazka tylko o wiatrolap ktory imo zupelnie nie pasuje. wszedzie masz kupe przestrzeni a na wejscie wstawiasz malutki "kiosek". dla mnie zupelnie zbedny element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej minimalistyczne jest "drzewo". ;D minimum smaku i pomysłu. czym to jest przyklejone do stropu? czy jest to jakis "kosmiczny" materiał drewnopodobny? i po co wogóle ono tam stoi?

pozdrowienia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności