Skocz do zawartości

3 strona


abstract

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja się przyczepie niczego nowego ... bo do menu ... ale nie tylko do sposobu chowania na co lekarstwo jest TU! ... jednak mi menu w całości się nie podoba ... zwłaszcza te kwadraty ... kotek faktycznie jest kiepski ... mam pytanie ... na jakiej zasadzie działaja ... hmmm ... ćmy? Jestem ciekawy na jakiej zasadzie działają ... jeszcze jedno ... te ćmy mogły by się odwarać ... głupio wyglada jak latają na wstecznym ... widzę, że zatrzymują się czasem na lampie ... mogły by przysiadywać i składać skrzydełka ... moim skromnym zdaniem stronka nie jest zła ... ale wymaga dopieszczenia ... zwłaszcza, że zobaczyłem buga ... wlaśnie ćma staneła w powietrzu i macha skrzydełkami w miejscu - śmisznie to wygląda ... szkoda, że ruszyła nim zrobiłem screena ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cmy(w zasadzie to motyl) to animowany gif znaleziony gdzies na sieci i puszczony po sciezce, faktycznie lataja na wstecznym, kot moim zdaniem nie pasuje tu zupelnie

ale kierownikowi sie podobal i musialem go zostawic.

 

z tutoriala nie skorzystam bo nie uzywam flasha, moim softem jest SwishMax ,naprwade swietne nazedzie nie tylko do textu, naluczylem sie jakies 20% programu w niecale 2 tygodnie, mozna w tym robic wszystko.

 

Skromne pytanko na koniec, jak myslicie na ile mozna wycenic strone z animacjami 3d?

 

Pozatym zapraszam do obejzenia mojej 5 stronki, wlasciwie to wstepniaka ktorego dzisiaj wykonalem, tez z latajacymi na wstecznym cmami

 

oto link www.roboczy10.studioarkadia.pl

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cmy(w zasadzie to motyl) to animowany gif znaleziony gdzies na sieci i puszczony po sciezce, faktycznie lataja na wstecznym[...]

 

Eeeee ... w moim mniemanu to źle ... nie wygląda to za dobrze ...

 

[...]z tutoriala nie skorzystam bo nie uzywam flasha, moim softem jest SwishMax ,naprwade swietne nazedzie nie tylko do textu, naluczylem sie jakies 20% programu w niecale 2 tygodnie, mozna w tym robic wszystko.

 

[...]

 

Robić wszystko? Nie powiem, że Swish jest słaby ... ale miałem dotycznie zarówno z Swishem jak i Flashem ... Flash jest trudniejszy ale jak się go pozna, to można zrobić tak fantastyczne rzeczy, o których w Swishu raczej trudno ... kiedyś robiłem motylki we Flashu, mało tego, że latały losowo, to jeszcze skrzydełkami ruszały tak szybko, jak szybko wzlatywały, a gdy upadały - skrzydełka piono do góry i stop ... odwracały się w stronę lotu, i skrypt nie pozwalał na kolizje motylków ... to było nawet ładne ... i nie wiem czy w Swishu było by to możliwe ... nie możesz skorzystać z tego tutka? To wszystko opiera sie na AS, w swishu AS jest ograniczony i nie ma tych funkcnji, że nie możesz skorzystać?

 

[...]

 

Skromne pytanko na koniec, jak myslicie na ile mozna wycenic strone z animacjami 3d?

 

[...]

 

animacje 3D to skąpo powiedziane ... liczy się strona w całości ... widziałem strony z elementami animacji 3D, że lepiej by było, jak by tych elementów nie było ... ale jeśli poprawiają walory strony to wycena może wzrosnąć ... trzeba przyciągnąć usera :)

 

[...]

 

Pozatym zapraszam do obejzenia mojej 5 stronki, wlasciwie to wstepniaka ktorego dzisiaj wykonalem, tez z latajacymi na wstecznym cmami

 

oto link www.roboczy10.studioarkadia.pl

 

pozdro.

 

Tutaj raczej te ćmy, nazwe motylkami - to samo mam do nich ... strona czytelna, ale w moich odczuciach jest sucha ... gdyby nie motylek pomyślałbym, że to jednolita grafika ... do tego buttony ... dziwnie to wygląda - motylki wylatują z guzika? Dziwne, ale może przejść w moim odczuciu, ale to co się z nimi dzieje po zdjęciu kursora z buttona to ... tragedia ... motylki się "teleportują" i zanikają? Paskudnie to wygląda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności