Skocz do zawartości

Pytanie ...


Gość fredwym

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fredwym

Jest to krótkie pytanie. Z tego co wiem 3dsmax ani Maya 6 pln nie chodza pod win98 SE... Szkoda. Chciałem zacząć swoją przygodę z grafiką 3d a nie chcę zmieniać systemu. Dlatego pytam: Jakie są dobre programy 3d działające pod tym systemem ??? Chdzi o modelowanie itd. itp jeszcze nie za bardzo znajduje sie w tym wszystkim wiec chodzi mi o to żeby można byllo zrobić sobie coś 3d zrobic animacje wyrenderować itd. I wyeksportować stworzone postacie i rzeczy do gry. Mam na myśli warcrafta III. Bo z tego co sie orientuje z 3dsmax moza to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z tego co wiem 3dsmax ani Maya 6 pln nie chodza pod win98 SE

Nie wiem jak jest z maxem pod Win98 SE, ale zapewniam Cię, że pod zwykłym (pierwszą edycją) Win98 3ds max 5.1 chodzi. (Nie powiem, że ładnie bo co chwila system się wiesza i jest masa zabawy :D , ale działa.) Przesiądź się lepiej na WinXP - odczujesz wyraźną ulgę. ;)

 

Mam na myśli warcrafta III. Bo z tego co sie orientuje z 3dsmax moza to zrobic
Tak. Nie wiem jak z innymi programami, bo się nimi zbytnio nie interesowałem, ale wydaje mi się że Warcraft III ArtTools zostały wydane tylko jako plug-in do 3ds maxa. Tak swoją drogą całkiem fajne narzędzia, porównując np. do tych z Maxa Payne'a 2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności