Skocz do zawartości

proste logo - co sadzicie?


curka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pomysle nad tym ciemnym ludkiem :) dzieki za komentarz

 

edit: ogolnie ten ciemny ludek jest potrzebny,bo zdaniem pana nazwijmy go zleceniodawcy podkresla fakt jednoczenia w stowarzyszeniu najrozniejszych ludzi.no i musi miec w tej sytuacji ciemna obwodke (ten ludek),zeby sie z tla wyrozniac.

tutaj taka drobna poprawka-wydaje mi sie,ze teraz wyglada jakby stal z przodu i moze jest lepiej...

no i wersja z krotszym paskiem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba za blisko krawedzi jest "saska kepa", w druku kiepsko beda sprawdzac sie momenty kiedy font zbliza sie do bialego tla tymbardziej ze uzylas az 4 kolorow ...moze olac te cieniutkie linie i niech wladuje sie do srodka bialy? i font tez taki sobie...

chyba powinno byc kilka wesji na tle, bez, b&w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim sensie uzylam 4 kolorow? ja tem (oprocz bialego) widze tylko jeden kolor (ten granatowy...)

co do styku krawedzi to pewnie masz racje-pomysle nad tym.

a nad roznymi wersjami bede pracowac,prawdopodobnie bardziej w miare potrzeby.

no a font rzecz gustu.mi sie podoba.

ale dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,z czterech.

w zwiazki z tym mam takie pytanie,moze glupie,ale kto pyta nie bladzi...

jesli tu nie bedzie duzego nakladu i nie bedzie drukowania w drukarni tylko przypuszczalnie druk cyfrowy to chyba juz nie ma znaczenia...? czy ma???

pff...jeszcze tyle sie musze nauczyc.ale dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cyfrowym nie ma, ale nie wiesz jak bedzie drukowane kiedy indziej....jesli jest to kolor narzucony przez zleceniodawce to nie ma co kombinować jesli twój to mozna z nim pogadać i zaproponować naprzykład kolejna wersje kolorystyczną w samym cjanie + czarny

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor jest moj.a zleceniodawca zdaje sie bardziej na moj gust,dlatego ja szukam pomocy u was ;)

po prostu nie chce b&w jako glowna wersje, granatowy wydaje mi sie lzejszy a przy tym elegancki i stonowany.

ale luz, zrobie w dwukolorowo,zeby bylo bardziej przyszlosciowo (znow rym ;p)

moze stowarzyszenie sie rozrosnie,kto wie,i wtedy zaczna sie wielkie naklady,bilbordy i w ogole ;)

dziekuje za uwagi,bardzo sa dla mnie cenne.

jak wprowadze te drobne poprawki to wrzuce.

pozdrawiam serdecznie bardzo :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta firma to stowarzyszenie obywatelskie i raczej nie ma czym szastac ;)

a z tymi kolorami to sobie po prostu wzielam do serca na przyszlosc,bo mysle,ze w tym wypadku nie wyjdziemy poza druk cyfrowy,bo naklad bedzie raczej skromny...

a tu takie poprawki na szybko...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn moze byc nieco inny w wersji z tlem i bez tla,bo tak mi sie wydawalo lepiej...ale to bylo pozno w nocy...z reszta to nie ma znaczenia bo i tak pierwsza wersja ewentualnie b&w beda mi narazie jedynie potrzebne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie średnio podoba: ta czcioneczka której użyłas nie widze jej w tym logotypie przy takim ciężkiej lewej stronie,logotyp też jest średni całość mi sie łamie no nic ale mną sie nie przejmuj rzadko nie widzę błędów lub coś mi się podoba. Ja jestem na

" NIE " mi sie nie podoba może pokażesz nam wstępne propozycje jakie złożyłas klientowi może tam cos sie znajdzie, bo pewnie przygotowałaś dla klienta z 20 różnych logotypów czy zdał sie on w całości na Ciebie ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności