Skocz do zawartości

POJAZD 3D: N.Y.Pilot Boat \"Phantom\" - 1868


Alcor

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim!

stwierdziwszy ze czas juz przestac chrzanic glupoty na tym forum i przydaloby sie wrzucic jakiegos wipka by pokazac jak ten alcor pracuje, zaczynam z tym stateczkiem:)

oto pierwszy render; jak na razie tylko kadlub z bumpem, nawet bez pokladu i kila, ale bojcie sie: bedzie tego wiecej:)

 

3majcie za mnie kciuki zeby mi sie chcialo to kiedys dokonczyc i komentujcie jesli zachcecie

 

update\'y powinny sie pokazac juz za jakis czas...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Marcin_ps: nic nie widzisz bo na razie tu jest bardzo malo, naswietla nastepne updaty a nie ja:)

 

Pablo: wiesz, robilem to z przekrojow i powinno byc dobrze jesli chodzi o kadlub, mozliwe ze wyglada troche wasko bo tak to zrenderowalem, ale pamietaj ze burty nie sa do konca gotowe a calosc wyglada na troche mniejsze niz jest naprawde...

 

kurcze, update bym dal ale mnie cos oderwalo od kompa na jakis czas i nie wiem czy jeszcze dzis siade. nastepny render chyba z pokladem bedzie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no qrcze...jakieś prawa autorskie odnośnie tej łudeczki na nazwe to są?? Nie pamiętam bym ją chrzcił moją xywką :P Widze że tak czy siak musze objąć patronat nad tym Wipem :D

więc pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze, prosze... nie wiedzialem ze jest ktos taki jak Phantom u nas na forum:) pozdrawiam goraco a jesli chodzi o nazwe statku to nie ja wymyslalem...

 

 

a jesli chodzi o update\'y to bardzo mi przykro ale najblizszy dopiero w poniedzialek bedzie bo teraz nie mam czasu a weekend kompletnie zawalony:(( a chce dac render na ktorym bedzie juz calkiem sporo...

 

 

pozdrufka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh ta chemia.. a jednak udalo sie! oderwalem sie od niej troche i moglem poskrobac w maxie:)

jak obiecywalem jest poklad a na nim domek:) to co lewituje z lewej nie bedzie sie tak unosic ale suwac na \"przesuwniach\" i widac porecz burty.

to tak tylko...

nastepne w poniedzialek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wiare we mnie Keiichi:) i przepraszam za to ze dzis pewnie tez nie bedzie update\'u:( mimo ze tak myslalem

 

ale zapraszam do komentowania tego co juz tu jest bym mogl pozmieniac co nieco zanim zaczne robic dalej

 

pozdrufka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jarema

Łudeczka spoko

więc rusz i zacznij kończyć

[nauka]po dziesiejszej geografi nic ci niebędzie stawać na przeszkodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze troche wiecej teraz tego mam choc sporo mi do zrobienia na pokladzie pozostalo...(np kotwica, ster i takie tam - ale to moze zrobie pozniej bo na razie mi sie nie chce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki:) ale prawdziwa cisza na morzu ostatnimi czasy:) - poza tym cholery czasem dostaje gdy skrobie ten okret:mad:

 

ale daje jeszcze to :

to drugie spojrzenie na to co zrobilem dzisiaj i co widac powyzej, ale nie zdazylem tego zalaczycz rano wiec robie teraz... wracamy do klimatow bardziej \"brasilowych\":D

 

THX za wszystkue posty. piszcie wiecej - krytykujcie (ale tak z umiarem) bo przeciez na pewno nie wszystko jest idealne w mojej pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super łódeczka podoba mi sie .. powarznie fajnei ze tak wmikasz w szczeguliki hehe

 

A wy sie cegieł czepiacie hehe nie ma co sie czpiac to sie textyry dowalili hehe , zmini texture i nikt si enie wypowie bo błedów to nie widza hehehe , powadznie człowiek , dawaj wiecej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

statek jest zbudowany nie z cegiel ale z drewna, jedynie deski ponizej linii wody sa obite miedzianym (chyba - na to wskazuje kolor) plytami - przyjrzyjcie sie zdjeciu oryginalnego modelu.

 

a texture mam z pudelka z modelem tego statku (na zdjeciu) i nie bede jej w znacznym stopniu zmienial bo nie chce odejsc od oryginalu

 

ale THX za komentarze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Nikt nie spodziewał się widać takiej dokładności na tym poziomie, ale chwała Ci za to, bo jak widać nabrały się nawet najwyższe władze. Ja też w pewnym momencie miałem wątpliwości co do tych \"cegieł\", ale pomyslełem sobie, że wiesz co robisz. Byle tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze Ty sie znasz K1 bardzo dobrze na statkach (masz tego sporo) ale nie wiedzialem ze na tym konkretnym tez. serio widziales kiedys ten okret lub inne obite blacha i wiesz jak to powinno wygladac? jesli tak to sorki zwracam honor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przynajmniej dzieki Tobie K1 ten topic nie zjedzie na dol:)

 

tak, przyznaje: nie mam czasu:( zajmuje sie teraz grafika do prezentacji z fizy i cala masa innych rzeczy - a w najblizszym czasie w maxie mam zamiar zrobic cosik inego niz update statku - chyba ze mi minie zajawka na Matriksa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra. powoli konczy sie \"tydzien\" pelen poprawiania ocen i wyciagania sie z czego tylko sie da i mozna bylo zasiasc przy maxie. dorobilem kotwice, ktora zreszta jest okropna i pewnie ja zmienie (chyba ze na koncowym renderze nie bedzie jej widac), bowspit i takie cos na linki. malo jak malo, ale \"tydzien\" sie jeszcze nie skonczyl...

 

wszystkich przepraszam za update\'y, ktore nic prawie nie wnosza, i na ktorych z pozoru nie ma nic nowego, a takze za brak textur, straszna kompresje jpgow i te \"brasilowskie\", mdle klimaty, ktore moga juz meczyc. mam nadzieje ze mi wybaczycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jeszcze tak z wiekszej odleglosci. w ten mniej wiecej sposob bede renderowal na koncu: daze po trochu do tego co na zdjeciu powyzej. dlatego tez bumpa na pokladzie nie bedzie widac dokladnie i nie bede go zbytnio zmienial (sorry Keiichi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Phantom, czekam teraz na czas to sobie pojade do drukarni i zeskanuje rzuty statku z boku (sa za wielkie na skaner kumpli: A2). wtedy wezme sie za maszty i dopiero bedzie ciekawie...

a na razie robie jakies szczegoliki na pokladzie, dosc czasochlonne, a malo efektywne wiec nie chce mi sie dawac updatow... no a poza tym inne sprawy...

wiec cierpliwosci...

 

jak mawiaja najstarsi Indianie: \"co nagle, to po diable...\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aniela

uff w koncu mam okazje skomentować łudeczke...

...która jak narazie zapowiada sie dośc ciekawie więc kończ ją szybko bo jestem ciekawa efektu końcowego!!!!!!

a jak narazie to w szoku jestem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie ciesze ze sie Wam podoba:)

 

szczegolnie ciesze sie ze zdania anieli (nie tylko dlatego, ze jest kolezanka z klasy:) ), jako osoby, ktora nie ma mozgu zdominowanego przez cg:) i nie mysli w kategoriach: \"ja to bym przesunela tamtego vertexa...\"

 

goraco wszystkich pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aniela

widze że zamiast o stateczku to temat schodzi na mnie... no ale cóz.

po pierwsze do keichi: nie mogłeś wybrać innej emotki??

po drugie do svistaka: co ty wiesz o naszej znajomości co??

po trzecie do alcora: miło że tak uważasz bo tak total serio to łudka wydaje sie dośc dokładnie zrobiona ale i tak żeby coś tak na full o niej powiedzieć to czekam na kolejne updejty.

Ufff co prawda ten post nic do tematu nie wniósł ale zwiększył ilość moich wypowiedzi do 3!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gartulacje aniela! zaraz nabijesz sobie postow na moderatora:)

 

a wracajac....

 

zaczalem powoli texturowac i oto co wyszlo. ale to nie sa koncowe materialy - prawdopodobne ze cos sie jeszcze zmieni. no i jeszcze trzeba dokonczyc modeling no nie?

a tlo inne bo juz mi sie znudzily tamte rendery i postanowilem zobaczyc jak wyglada model lajby na wystawie w jednym z warszawskich bankow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[lol2] Ale mnie rozbawiłeś! Świetnie to wygląda! Słowo daję... jestem na tym forum od niedawna, ale nie widziałem, żeby ktoś prezentował swój model, komponując go w zdjęcie! :) Zazwyszaj ludziska rzucają Sky_lighty z Barzila i koniec, a tu takie cacko! :cool: Model sam w sobie wygląda oki jak na razie, ciekaw jestem samej pracki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności