Skocz do zawartości

Bitwa 3 - 20 maja - DEADLINE ...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mam pytanie odnośnie tego:

\"W prowadzonej bitwie należy umieścić króciutki tekst który będzie widoczny dla Jury razem z pracami do oceny. \"

Gdzie i jak mam to zamiescic ?

A i do dziś mam to napisać jeżeli chodzi o tłumaczenie tego ?

 

RadX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tekst należy zamieścić w swojej bitwie - najlepiej na końcu. Należy go jakoś zaznaczyć (np. inny kolor czcionki i napisac ze jest to tekst do bitwy ...) aby osoby wgrywające prace do galerii i ja gdy będe tworzył podstrone bitwy nie miały problemu z jego odnalezieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze dla mnie shok...zobaczcie jak cicho jest na forum...od kiedy Adek zasygnalizował koniec bitwy...cichosza...pare osób, pare postów...ja dziękuje...:D Każdy dłubie ile wlezie pewnie...Trzymajcie się dziewczyny i chopaki :D Pozdro...dla all :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze, że milob bylo jakby prace były w miare skompresowane( takzeby ni traciły na jakosci), najchętniej format jpg. kazdy kto startuje w bitwie jest takze proszony opodanie(jezleli nie ma tego w profilu) sowjego maila- prześlijcie mi wiadomoscią u2u, nie bede ich upowszechniał. a i wydzielcie ostateczna wersję ktorą mamy przedstawiać jury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie cos popieprzylo or something? Deadline nie mial byc 27.05?...Anyway, nie zdaze, nie ma szans. Mam wazniejsze sprawy, 20 maja...szkoda, ciekaw bylem ocen itp. A wlasnie...nawet jesli cos nie zostalo skonczone, ale jest na takim etapie jak to moje (Fier Dierg), to mozna to wystawic do oceny? zeby tylko recenzje dostac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. Włącznie do 20. W regulaminie było ,że 20 zostaną pobrane prace do podsumowania ,a tym razem chcemy uniknąć opóźnień i przesunięć. Nie wiem na ile się to uda ale mam nadzieję ,że nie będzie źle.

 

Pinionist: Spoko. Praca nie musi być skończona. Pobierzemy ostatnią wersję. Pobieranie będzie trwało od 20 dwa dni (tak planujemy).

 

Mail: [email protected] (format JPG)

 

Osoby które ewentualnie zrobią nowsze updaty po 20 przez te dwa dni prace do podmiany mogą wysłać do saygona na maila ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

 

Bardzo prosze wszystkich uczestników BITWY którzy utaili swoje maile o przysłanie ich (adresów e-mail) saygon\'owi. Są to potrzebne dane dla jury bitwy.!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ankieta narazie wstrzymuje sie czekajac na gotham\'a. Prace juz prawie wszystkie przygotowane są po jury. W przyszlym tygodniu myśle jurorzy dostaną dostęp do panelu z ocenianiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby była znów jakaś obsuwa :D

 

Daty:

 

Drugi cykl rozpoczął się pierwszego kwietnia tego roku (01-04-03) więc:

 

15-05-03 zostanie rozpoczęta ankieta, będzie trwać do 27-05-03.

20-05-03 zostaną pobrane prace do podsumowania.

27-05-03 zostaną ogłoszone wyniki drugiego podsumowania oraz wprowadzony nowy temat.

 

[rotfl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo sie za szybko starzeję albo jest dziś 29...

 

Wiem że szatan rządzi ty światem i na pewno nie pozwala wam na wystawienie obiektywnych ocen, ..ale ...

....mi się pali do następnej bitwy bo nowego sprzęta dostałem i musze go jakoś przetestować...

 

a swoją drogą to namawiam do głosowania na temat:

\'owady\' czy coś tam...

bo to naprawdę genialny temacik

 

i tak się składa że już mam ciekawy(przynajmniej dla mnie )projekcik...

 

Jestem czekający...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyniki musicie jeszcze poczekać... Tak trochę nikt się nie spodziewał takiej ilości świetnych prac! :) A przecież chyba chcecie aby prace były wycenione rzetelnie a nie po macoszemu prawda?

 

 

A tematy tej edycji są wyjątkowe bo po raz pierwszy nie jestem autorem wszystkich lecz do spółki z Saygonem je napisaliśmy :). A wyniki? Jak zawsze szybko oderwała się wyrównana czołówka trzech tematów... A i pewnie jak zawsze sytuacja między nimi będzie się przeplatać do ostatnich chwil...

 

 

A i zawsze piszcie od kogo jest komentarz. Czasem są tam fajne info/propozycje a nie ma jak tego obgadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Gotham.... te komentarze.... sam proponowałem wprowadzenie pewnych zasad jeśli chodzi np. o liczbę używanych ścianek, renderer itp....

 

to da szanse tym co używają słabszy sprzęt i często mimo świetnych prac poprostu nie zdążyli wyrenderować.....

 

...aha i gratuluję tematów, które wymagają kreatywności a nie tylko rysunków referencyjnych (...no może prócz owadów...)....

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistic Gohan- Na stronie głównej w czasie jej trwania masz ją na samej górze strony głównej serwis: www.max3d.pl (chociaż często trwa dłużej niż jest na górze).

 

 

Boowa- Nie widzę powodu. Wystarczy obejrzeć co ludzie wyciskali z pentiómów drugich... Nie chcę wprowadzać żadnych zbędnych ograniczeń. To ma być po prostu Be inspired. :)

 

 

BTW. Nawet nie wiecie jaka to ciężka sprawa dogodzić prawie wszystkim... Każdy na dobrą sprawę chciał by coś innego a bitwa jest jedna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego sie obawiałem Gotham... ja po prostu mam w \"Ulubionych\" skrót prosto na forum (zeby było szybciej :) ) i ostatnio w ogóle nie zaglądałem na główną... no cóż, chyba zacznę...

 

Co do sprzętu, to nie wiem czy ktoś czasem zagląda na mojego posta :D z Bagniaqiem, ale przypomnę , że ja ten model robiłem na..... Pentium 200MHz MMX + 64MB RAM + 2GB HDD + S3 Virge DX 4MB i jakoś sie dało zrobić głowę, tak więc na tym etapie nie ma problemu, jednakże dalsze modelowanie było już bardzo nie wygodne z uwagi na opóźnienia, i od \"zwisy\" windowsa np. przy próbie nałożenia MeshSmooth, (reszte skończyłem na Duronie 1200MHz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Mistic Gohan

tego sie obawiałem Gotham... ja po prostu mam w \"Ulubionych\" skrót prosto na forum (zeby było szybciej :) ) i ostatnio w ogóle nie zaglądałem na główną... no cóż, chyba zacznę...

 

ZONK :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szanowne jury!

 

Mam pewna prosbe. Otoz wiem ze nagrodzone zostana tylko 3 osoby...o ile dobrze pamietam. Ale chcialbym wiedziec czy zrobicie moze ranking wszystkich prac. Ja osobiscie chcialbym wiedziec czy zajalem miejsce 57 czy 73. W sumie uwazam, ze to istotne a poza tym daje troche do myslenia. Jezeli nie chcecie tego jawnie pisac to przynajmniej wyslijcie na maile wszystkim uczestnikom tylko numer pozycji, na ktorej dany uczestnik sie znajduje. Wiem ze to troche pracy...ale skoro i tak jest poslizg w terminach to mi to juz nie przeszkadza. Moge poczekac. A poza tym my tez sie sporo napracowalismy i milo by bylo wiedziec na jakiej pozycji sie skonczylo. Bo sama krotka nota: \"nie wygrales, sory\" mi tak srednio odpowiada.

Ludzie, co o tym myslicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dopiero zonk... Zadziwia mnie ile osób uczestniczyło w bitwie bez znajomości regulaminu...

 

 

Tam jest napisane że każdy uczestnik dostaje na swój e-mail informacje które miejsce zajął w rankingu i swoje oceny w pięciu kategoriach i ich sumę (która decyduje o miejscu).

 

 

Jak łatwo się domyśleć, osoby które nie mają wpisanego e-maila w swoich profilach nie dowiedzą się które miejsce zajęli... Nie ma przymusu wpisywania e-maila przy zakładaniu kont... Ale ja bym wolał jednak się dowiedzieć co zwojowałem...

 

 

Mistic Gohan- Na starszych kompach należy pracować w starszych programach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ dzieki Gothamie za oświecenie, ale czy myślisz ze ja odpaliłem MAXa 4 z Brazil Rendererem na tym starym kompie? otóż nie, modelowałem w moim starym MAXie 2.5 , mam też moją starą \"jedynkę\" (oj kiedy to było.. chyba \'97 albo 98 rok? nie pamietam już, pare lat mineło :) ) ale ona ma mniej funkcji niż ta dwójka a poza tym do dwójki mam sporo pluginów :)

I i tak przy wielu szczegółach moze zwisnąć.

 

PS. oświećcie mnie , co to jest ZONK? zdaje mi sie ze jakaś gafa? hehe, no cóż, jestem online gdzieś tak od roku i chyba nie poznałem jeszcze net\'owego slangu.

 

hej gotham, ale ja z tymi ulubionymi to tak zrobilem, bo mam cienkie łącze (SDI 112kb/s=14KB/s i podzielcie to jeszcze na 6 osób, a jak ktos jeszcze Kaze włączy to hohoh...) i jak chce coś na forum przeczytać to korzystam z linka bezpośrednio do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

 

Na następną przyjdzie z tydzień poczekać.

 

 

Powód jest prosty... Muszę napisać po prostu regulamin od nowa... A ja nie chcę być fabryką bubli prawnych jak nasz rząd i bardzo mi przykro ale konsultacje trwają...

 

 

Będzie bardzo dużo zmian, normalizacja zespołów, uwzględnienie zróżnicowania sprzętów... A i cała masa rzeczy o których na razie muszę milczeć a które wyszły w rozmowach z Jury (przede wszystkim Steven Stahlberg to fabryka sugestii...). Myślę że nowe oblicze bitwy was zadziwi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boowa.... Eeee tam. Nie będę powielać utartych stereotypów :). Powielanie cudzych ścieżek mnie nie interesuje, tutaj trzeba wytaczać nowe ścieżki. No i tak też się dzieje. Zwarzywszy że teren bitwy to polska... Ten konkurs jest ewenementem!

 

 

Tutaj macie komentarzyk Allysii (z własnej inicjatywy):

 

I have completed the marks. There is some real talent in there!

 

Myślę że jest to duży komplement zwarzywszy że jest twórczynią postaci/animatorką w MTV Productions AG.

 

Aby nie przesłodzić komentarz Steffen Sommera:

 

Just a suggestion: I saw some amazing works, but unfortunately

there where a few images that are not worth the time to download.( Sorry for

the hard words, but that is my opinion ).

 

 

OK może sobie daruję dalsze cytowanka :) i skupię się na regulaminie.

 

 

A i chyba w końcu się zrobi tą nagrodę publiczności... Tyle że jakoś nigdy nie byłem przekonany do takich inicjatyw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności