Skocz do zawartości

Logo - a tak wam pokaze...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Mimo ze jest tu wiecej 2D niz 3D :D postanowilem pokazac Wam projekt logo (na II targi edukacyjne w Słupsku) ktore zrobilem dla urzedu miasta :) i jestem ciekaw waszych opinii. Od razu mowie ze tu juz nic nie bede zmienial bo juz po targach :)

 

Pozdro

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no to okej...

 

1. Nie chyba Ci kawałka kreski zabrakło...:D

2. Czepiam się ale odległości od ramki do napisu...są nie jednakowe...kwestia przesunięcia napisu chyba...bo te odległości z lewej i z prawej się mniej więcej pokrywają :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier

Bardzo fajna pracka , podoba mi sie pewnie tez i radzie miasta , sie spodoba

 

Phantom hehe stary mas znie samowity wzrok , podoba mi sie to hehe , dojrzysz kazdy szczegulik , fajnie , chce zebys tess i tak na mojich pracach pokazywał mi co jets nie tak ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by SiD

chce zebys tess i tak na mojich pracach pokazywał mi co jets nie tak ....

 

ok SiD to się teraz doigrałeś [lol2] nie będziesz mógł teraz odetchnąć od ilości moich postów...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnie wykonana praca - jest przejzysta i rzuca sie w oczy i o to chodzi. Jedyne co powinienes poprawic jest zle dzielenie zdania \"nasze miejsce w drodze do europy\". Zgodnie z zasadami teori poligrafii nie zostawia sie \"w\" \"do\"... na koncu wiersza.

Postaraj sie ulozyc ten tekst np. tak:

\"nasze miejsce

w drodze do europy\"

wiem ze troche to namiesza w calym layoucie :) jednak wtedy \"wizerunek\" tekstu bedzie poprawny.

 

sorry za zamieszanie

pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sid (tylko zeby nie bylo ze sie przechwalam) :D to ta praca tak sie spodobala (mimo tych bledow o ktorych mowicie) radzie miasta ze zajela 1 miejsce :).

MareG thx za ta rade. W finalnej pracy bylo napisane:

\"w drodze

do Europy\"

 

Pozdro

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności